Вівторок, 21 Травня, 2024

Як харківські комунальники прикрашають краєвид міста?

Спеціалісти, які працюють у КП Харківські теплові мережі, креативно підходять до виконання своєї роботи. Харківські комунальники не лише займалися розробкою простої та безпечної конструкції для виведення випарів із каналів теплотрас, які прокладені під землею, а й вигадали як надати даній конструкції привабливого зовнішнього вигляду. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Невеликі будівлі на поверхні землі захищають підземні труби від появи іржі та конденсату, але харків’янам не надто подобалися похмурі, сірі конструкції у дворах та вздовж доріг.

Комунальники вирішили прикрасити конструкції вентиляційних шахт, які помітні на поверхні, дуже своєрідно. Одразу після новорічних свят городяни зможуть побачити, як працівники комунальних підприємств прикрасили труби вентиляції химерними візерунками та орнаментом. Вийшло дуже колоритно і красиво, і звичайно набагато краще, ніж було до цього.

Щоб виготовити великі трафарети, орнаменти зробили трохи простіше, але головна символіка, звичайно ж, залишилася. Робота трудомістка і вимагає фантазії, але отриманий результат тішить. Для монтажу вже готові кілька екземплярів конструкцій, які вже найближчим часом буде встановлено на вулицях міста.

Нагадуємо, що раніше комунальники провели роботи з модернізації вентиляційних труб, прибрали дверцята, які часто зривали люди, які займаються незаконним пошуком металобрухту. Тепер вентиляційні труби мають покращену конструкцію.

Примітно, що КП ХТМ виконує дизайн власними силами навіть включаючи витрати на фарбу. Дизайн та фарбування конструкцій здійснюються добровольцями, які з радістю виконують таку роботу. Нанесення орнаменту – приємне та корисне заняття, і результат виходить чудовий

Нагадуємо, що нещодавно працівники КП займалися роботами щодо ізоляції трубопроводів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.