Субота, 18 Травня, 2024

В центрі Харкова обвалилася стеля станції метро

Через інцидент призначено будівельно-ремонтну перевірку всіх станцій метрополітену. Деталі на kharkov-future.com.ua.

В харківському метрополітені зруйнувалася стеля на станції метро “Майдан Конституції”. Про це передає інтернет-агенція “Статус-Кво”, посилаючись на директора Департамента по справах інформації та суспільного зв’язку Юрія Сидоренка. 

За його повідомленням, наслідок трапився о 8:24 ранку, внаслідок чого зруйнувалася цементна штукатурка, яка повипадала від стелі. В соцмережах вже з’явилися фотографії гори шматків штукатурки, що зібралися під зруйнованою стелею у вестибюлі. Місце обнесли помаранчевою стрічкою, ділянку розчищають, скарг і постраждалих служба експлуатації метрополітену не фіксувала. 

Також згодом з’явилася інформація, що відтепер призначено позапланову перевірку стель на всіх станціях міського метрополітену. Про деталі перевірки та звіт після перевірки прес-служба метрополітену надасть за фактом виконання. 

Нагадаємо, що вчора на початку 7 години ранку, відбулося руйнування водопроводу будівельної компанії “Житлобуд-1”, внаслідок чого були ледь не затоплені тунелі метрополітену між чотирма станціями Холодногірсько-Заводскої лінії: “Майдан Конституції”, “”Центральний ринок”, “Південний вокзал” та “Холодна гора”. Рух було відновлено за 10 хвилин після інциденту. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.