Вівторок, 21 Травня, 2024

Швейцарські трамваї курсуватимуть вулицями Харкова

У міській раді повідомили, що Харків успішно співпрацює з однією із провідних компаній «Stadler». Це швейцарська компанія – потенційний інвестор для нашого міста. Наразі проводяться випробування нових трамваїв, оскільки муніципальний транспорт потребує термінового оновлення та модернізації. Далі на  kharkov-future.com.ua.

У мерії працюють над питаннями залучення кредиту для покупки нового транспорту. Євген Водовозов, який є заступником голови Харкова та займається інфраструктурою міста, розповів, що зараз у місті думають про закупівлю трамваїв швейцарського виробництва «Stadler».

Як тестували транспорт?

Перед тим як розпочати тестування транспорту в Харкові, спеціальна комісія провела перевірку та підтвердила інформацію про те, що швейцарські трамваї підходять для експлуатації та можуть використовуватись на трьох маршрутах.

Трамваї вже успішно пройшли тестування, яке складалось із цілого комплексу перевірок. Таким чином, вдалі випробування дозволили отримати трамваям зі Швейцарії сертифікат, який підтверджує їхню високу якість та можливість використовувати транспорт в Україні.

Відомо, що трамваї розроблялися зарубіжними фахівцями із застосуванням інноваційних технологій. Транспорт розрахований на використання у пострадянських країнах. Вагони мають більшу вагу порівняно з уже застарілими, але це і є їхньою великою перевагою. Випробування показали, що трамваї поводяться передбачувано, при їзді в гору та на крутих підйомах, а таких складних ділянок у Харкові достатньо. Тяжкий за вагою, транспорт є безпечним. Трамвай відмінно входить у круті повороти. Його тестували за різних погодних умов, у денний та вечірній час доби, і всі випробування були успішними.

Поки що місто не виділило гроші на купівлю нових трамваїв зі Швейцарії. У міській раді розповіли, що проводяться роботи із залучення кредиту, який дозволить оновити трамвайний рухомий склад Харкова.

Коли закуплять нові трамваї?

Якщо гроші буде виділено, вже у другій половині 2022 року буде закуплено нові вагони.

Багато харків’ян згодні з тим, що трамвайне депо міста вже давно настав час оновити, оскільки транспорт у Харкові має відповідати європейським стандартам, бути зручним, якісним і привабливим.

Харків – перше місто України, де швейцарська компанія продемонструвала можливості власних трамваїв у рамках інноваційного проекту.

Сьогодні транспорт, який тестувався на вулицях нашого міста, стоїть у депо. Зазначимо, що трамвай було виділено швейцарською компанією для тестувань, експлуатації та проведення перевірок безоплатно. Протягом місяця трамвай їздив із пасажирами вулицями міста, щоб результати досліджень були обґрунтованими та багатосторонніми.

Сподіваємося, що вже в найближчому майбутньому трамвайний парк буде оновлено та порадує харків’ян комфортом та зручністю експлуатації. Після метро, ​​трамваї вважаються найбільш затребуваним транспортом у нашому місті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.