Середа, 24 Квітня, 2024

Модернізація Коксового заводу: які вже є зміни?

На Коксовому заводі “Новомет” побували студенти, майбутні журналісти, які змогли побачити процес добування коксу на підприємстві.

Директор підприємства Максим Бондарєв розповів про цю ініціативу як про одну з нововведень, що реалізуються на підприємстві сьогодні. Двері перед студентами відчинені для того, щоб весь процес на заводі люди могли бачити самостійно, зсередини. Підприємство відкрите для молодих спеціалістів та показує свої привабливі сторони, знайомить із виробничими процесами, які тут відбуваються. Далі на kharkov-future.

Студенти-журналісти розкажуть про роботу підприємства

Керівництво та представники підприємства раді, що можуть взаємодіяти з громадськістю та молоддю, показати на практиці, як працює завод та яку користь приносить.

Зі свого боку, студенти пообіцяли поділитися своїми враженнями після відвідування підприємства, що дає можливість побачити об’єктивну оцінку студентів-журналістів.

Імідж підприємства формується, виходячи з інформації, що з’являється у громадському доступі. Важливо, щоб про роботу підприємства розповіла перспективна молодь Харкова, тоді вже люди зможуть давати оцінку ситуації, що склалася.

Підприємство відвідали студенти університету ім. Ковалі, які займаються питаннями соціальної комунікації. Студенти раді можливості, що з’явилась у них, пройти практику на підприємстві.

Особливості модернізації підприємства

Завод змінюється та перетворюється, оскільки на підприємстві заявили про масштабну модернізацію.

Процес оновлення не переривається, відбувається постійно, тому зміни вже є і помітні. Норми діяльності таких підприємств постійно посилюються, тому заводу необхідно брати на себе відповідальність та відповідати новим законам, вимогам та стандартам, що стосуються екологічності та інших категорій роботи.

У планах – розвиток підприємства, використання на практиці нових напрацювань та інновацій, що впливають на екологію. Навколишнє середовище в пріоритеті, оскільки підприємство перебуває у межах міста і негативно впливати на природу ніхто не хоче, для цього і потрібна модернізація.

Як завод розвиватиметься вже вирішили, план розвитку розроблено вже на найближчі чотири роки. Буде покращено біохімічне очищення води, що дозволить зробити виробництво більш продуктивним. Планується, що ця інновація також зможе усунути неприємні запахи.

Сьогодні завод працює за допустимими нормативами, але показання необхідно покращувати, оскільки вимоги стають все вищими, і завод повинен їм відповідати, а для цього потрібна підготовка.

Новомет знизив викид сірки в чотирнадцять разів, мінімізував викид оксиду азоту. Це сталося завдяки введенню інновацій. Оновлення технічних потужностей найближчим часом дозволить зробити роботу заводу максимально безпечною для навколишньої природи.

Сподіватимемося, що модернізація принесе позитивні результати і підприємство виконає взяті він зобов’язання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.