Неділя, 14 Липня, 2024

Реконструкція харківського ліцею, яка буде показовою

Будівлю Малоданілівського ліцею модернізують, оновивши будівлю та розширивши прибудови. Всю будівлю додатково утеплять, щоб діти змогли в зимову пору року почуватися комфортно. Вже існуючі приміщення ремонтуватимуть, поступово оновлюючи та добудовуючи прибудову. Далі на kharkov-future.com.ua.

Модернізація в ліцеї Харкова розпочинається згідно з програмою “Великого будівництва”. У Малоданілівському ліцеї було вирішено провести ремонтні роботи, оскільки будівля давно не оновлювалася, таку інформацію розповіли в Обласній адміністрації Харкова.

Загалом протягом 2022 року, згідно з проектом, у місті та по області проводитимуть ремонтні роботи та відновлення у чотирьох школах та шести садочках для дітей. Проект модернізації комплексний, тому передбачається проведення робіт, спрямованих на оснащення приміщень усім необхідним для інклюзії, відповідно до європейських норм якості та безпеки. У будинках збудують нові класи та приміщення для занять спортом.

Малоданілівський ліцей буде обладнано новою актовою залою для проведення масових шкільних заходів, тут збудують приміщення під бібліотеку, виділять місце для гардеробу, душової, спортивної зали.

У новій прибудові ліцею будуть побудовані аудиторії для занять та ліфти. Паралельно розпочнеться ремонт у коридорах навчального закладу. В ліцеї необхідно вирішити проблему, пов’язану з водовідведенням, оновити деякі інженерні мережі, необхідні для функціонування будівлі.

Планується також переобладнати їдальню, харчоблок. Після модернізації в ліцеї зможуть навчатись діти, які мають інвалідність, які до цього часу були маломобільними і не могли відвідувати заняття у звичайних школах без спеціальних ліфтів та пандусів.

Впорядкують і прилеглу територію. Після модернізації сучасний ліцей стане показовим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.