Вівторок, 21 Травня, 2024

М.Е.DOС: робота з довідником

Для будь-якого суб’єкта господарської діяльності важлива оптимізація системи ведення бухгалтерського та обліку звітності. З цією метою і створено програму М.Е.Doс, яка відрізняється простотою і зручністю в експлуатації, має зручний інтерфейс, враховує всі побажання користувачів, не вимагає особливих комп’ютерних навичок і знань. У цій статті розповідаємо чому варто купити Медок https://ukrzvit.ua/m_e_doc у компанії UKRZVIT.

Довідники в програмі М.Е.Doс

Модуль «Довідники» служить навігатором системи при виконанні певних запитів. Він містить кілька вікон, яким відповідають кнопки на панелі:

  • Довідник «Контрагенти».
  • Довідник «Співробітники».
  • Довідник «Номенклатура».
  • Довідник «УКТ ЗЕД».
  • Менеджер довідників.

Порядок і структура створення всіх довідників аналогічна. При відкритті потрібного вікна для створення нового документа графи, які підлягають заповненню, підсвічуються жовтим кольором. Це значно спрощує роботу. Контекстне меню при всій своїй простоті дозволяє проводити автоматичний обмін даними між довідниками і системою, створювати групи контрагентів, копіювати і сортувати дані згідно з визначеними параметрами.

Деякі нюанси роботи з довідниками

Робота з довідником «Контрагенти» має свої особливості: створення карток нових контрагентів відбувається з урахуванням груп. Але система дає можливість вивести список і без урахування груп. При порівнянні даних довідника з бухгалтерською системою можна налаштувати автоматичне виділення нових контрагентів.

Довідник «Співробітники» служить для обліку та обміну даними про працівників підприємства. Всі дані акумулюються з урахуванням груп, але їх висновок на екран можливий і без урахування груп з сортуванням по заданих параметрах.

Для роботи з довідником «Номенклатура» буде потрібно налаштувати розширене підключення до М.Е.Doс. Якщо при першому запуску система автоматично не встановила параметри роботи, то варто перейти в вікно «Налаштування розширеного підключення до М.Е.Doс» і зробити це в ручному режимі.

Довідник УКТ ЗЕД служить для обліку та передачі в бухгалтерську систему кодів УКТ ЗЕД.

Менеджер довідників використовує в роботі вікна «Контрагенти», «Співробітники» і «Номенклатура». Це спрощує перенесення даних з однієї групи в іншу. При роботі в цій програмі перенесення виділеного пункту здійснюється в двосторонньому порядку, також можливе перенесення кількох елементів або обраних груп даних.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.