Вівторок, 21 Травня, 2024

Як відбувається оплата частинами через сервіс Frisbee в Харкові?

Нам всім знайома ситуація, коли нам потрібно щось придбати через крайню необхідність, але оскільки в гаманці “гуляє вітер”, ми чекаємо вдалого моменту, і купуємо аж тоді, згодом. Тепер це робити не треба, оскільки тепер буде все інакше: покупки ставимо як крайню необхідність, а інше – згодом. Купуй просто зараз, а сплачуй потім, як підкопичиш грошей – все це можливо, оскільки є розстрочка з Frisbee . Що ж такого в тому Frisbee популярного, та чому ми рекомендуємо харків’янам його спробувати?

Відмінність від інших банків

Одними з великих переваг процесу отримання розстрочки є те, що вона доступна абсолютно кожному, а також те, що її можна швидко отримати. Однак отримати її можна лише на окремі види товарів чи послуг тоді, як кредит дозволяє використовувати отримані гроші на будь-що. На відміну від отримання розстрочки та кредитів в інших банках, розстрочка у Frisbee має такі переваги:

  • Щомісячна комісія повністю відсутня (загальна вартість товарів чи послуг розподіляється на період розстрочки, яку було обрано. Тим самим, щомісячний відсоток не нараховується, на відміну від зняття малого комісійного збору під час першої платіжки);
  • Мінімальні вимоги до отримувача (Ідеальний варіант для тих, хто має неприємні наслідки від попередніх кредитів. Також ціла купа документів для оформлення не потрібна, оформлення проходить швидко та ефективно);
  • Максимально вигідні умови для сплати (Справа в тому, що в моменті отримання кредиту, можуть використовуватися штрафи або додаткова комісія за зміну умови періоду сплати. На відміну від цього, завдяки розстрочці можна повертати гроші тоді, коли вам зручно, не дивлячись на прописаний термін сплати всіх коштів. І при цьому у вас не буде ані штрафів, ані жодних неприємних емоцій);
  • За розстрочкою можна або замінити товар, або взагалі повернути гроші (У випадку незадоволеності товаром, можна звернутися до магазину, в якому було здійснено покупку з вимогою щодо повернення коштів або обміну).

Frisbee пропонує харків’янам найвигідніші умови оформлення розстрочки без негативних вражень. Сервіс гарантує своїм клієнтам високу якість, прозорі умови та безпеку своїх послуг та даних клієнтів, без надокучливих дзвінків та залученні кримінальних колекторів. Саме тому в кожного тепер є чудова можливість моментально отримати бажаний товар чи послугу, а переглянути список магазинів, до яких вже підключено сервіс, можна, перейшовши за посиланням. 

Як це все працює?

Вам потрібна миттєва розстрочка без заморочок та передплат? Обирайте Frisbee, та позбавте себе від непотрібних витрат та зайвої бюрократії. Сервіс дозволить вам моментально можете здійснювати власні мрії та реалізовувати бажання, тому пропонуємо ознайомитись із тим, як працює сервіс.

По-перше: перейдіть на інтернет-сторінку сервісу, та оберіть товар/послугу, яка вас зацікавила. Їх легко знайти в розділі всіх доступних сайтів. Після цього оберіть Frisbee як метод сплати та найзручніший спосіб здійснення платежів: частинами на протязі 45 днів, або щомісячні платежі протягом трьох місяців. Далі зареєструйтесь на сайті Frisbee, почекайте на схвалення покупки та підпишіть електронний договір – і все, вся процедура займає лише декілька хвилин. 

Завдяки Frisbee можна миттєво оформити розстрочку без зайвих зусиль та передплат. Frisbee – бажання перш за все, платіжки – справа десята. Переходьте за посиланням вгорі, і спробуйте переконатись самі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.