Субота, 18 Травня, 2024

Як купити криптовалюту та заробити на ній

У багатьох країнах цифрові монети стали повноцінними платіжними засобами та вигідною фінансовою інвестицією. Українські трейдери також беруть активну участь у придбанні крипти. У 2022 році з’являється все більше способів, як купити криптовалюту швидко, вигідно та безпечно. Сьогодні доступна велика кількість сервісів та програм для придбання та обміну електронних грошей. Щоб визначити, де вигідно купити коіни, краще заздалегідь вивчити всі можливі варіанти та вибрати оптимальне для вас рішення за курсом, комісіями та рівнем безпеки.

Де купити криптовалюту: біржі

Перший крок перед початком усіх операцій – вибір майданчика. Хороша платформа з позитивною репутацією має низку відмінностей від інших ресурсів та обмінників:

  • Надійність. Сучасні криптобіржі забезпечують захист шляхом двофакторної аутентифікації, створення та підключення списку реквізитів. Крім того, це реалізовано за допомогою ранжування за спеціальними фільтрами.
  • При грамотному підході до вибору майданчика ви отримаєте високу швидкість транзакцій.
  • Велика різноманітність монет та валютних пар, доступ до споту та маржинальної торгівлі. Крім того, купити криптовалюту можна за ціною, що відповідає ринку без коридору коливань, а також із мінімальною комісією – близько 0,1%. Аналізувати коіни можна за рахунок цінових графіків та технічних індикаторів. Як результат – ви зможете передбачати рух у режимі реального часу.

Для спрощення можна використовувати торгових ботів. Не забувайте також про ліміти та стоп-ордери, які знижують ризики та дозволяють заробити на волатильності коіна.

Потрібна криптовалюта: як купити на біржі

Насамперед створюємо ордер. Користувачам потрібно буде вказати:

  • Тип ордера – купівля чи продаж.
  • Торгову пару.
  • Об’єм монет для операції.
  • Ціну на крипту.

Доступно три типи ордерів:

  1. Маркет-ордер, за допомогою якого ви моментально купите або продасте криптовалюту за ціною, що є на ринку.
  2. Лімітний. Операція з продажу чи купівлі виконується за встановленою вартістю. Ордер закривається автоматично, як тільки ринкова ціна співпаде із заданою.
  3. Стоп-ліміт. Користувач вказує мінімальну бажану суму прибутку та максимальну суму збитків. Тобто, буде два індикатори – стоп-ціна та ліміт-ціна.

Створити ордер можна на сайті криптобіржі або у її мобільному додатку. Майданчик також може працювати у форматі обмінника та закривати угоди за поточним курсом моментально.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.