Понеділок, 24 Червня, 2024

Високошвидкісний Інтернет у Харкові: особливості підключення

Навчання, робота, спілкування з рідними та друзями, розваги та шопінг – сьогодні багато сфер нашого життя важко уявити без Інтернету. Тому швидкісне та безперебійне з’єднання – не розкіш, а просто необхідність.

Провайдер Volia вже не перший рік посідає лідерські позиції на ринку телекомунікаційних послуг. Він пропонує високошвидкісний Інтернет та цифрову якість зображення. Є додаткові послуги та спеціальні пропозиції, завдяки яким абоненти отримують ще більше переваг та можливостей.

Якщо ви плануєте змінити провайдера або переїхали в іншу квартиру, то питання, як підключити швидкісний Інтернет від Volia, вам актуальне. Ми підготували детальний алгоритм дій, який стане в нагоді у різних ситуаціях.

Покроковий алгоритм дій

Бажаєте підключити Інтернет у Харкові та користуватися без перебоїв? Для цього слід зробити кілька простих кроків:

  1. Перш за все, потрібно з’ясувати, чи можна підключити домашній Інтернет Volia за адресою, де ви проживаєте. Зайдіть на офіційний веб-сайт провайдера та залиште заявку. Фахівці перевірять, чи можна підключити Інтернет на вказану адресу, і вам передзвонять.
  2. Вибір тарифного плану. На сайті Volia є різні тарифні плани. Порівняйте умови, які пропонують різні тарифні плани, виберіть найкраще. Можна вибрати пакет послуг, де крім доступу до Інтернету є ще й Інтернет-ТВ. Економно та дуже зручно! Виникли проблеми при виборі тарифу? Зверніться до менеджерів Volia, і вони допоможуть вибрати варіант відповідно до ваших потреб та бюджету.
  3. Погодження часу візиту майстра. Ви можете вибрати дату та час візиту майстра, який підключить до мережі та погодити її з менеджером.
  4. Додаткове обладнання. Якщо ви плануєте підключати Інтернет за технологією DOCSIS, вам потрібен модем. Для підключення за технологією Ethernet додаткове обладнання не потрібне.
  5. Встановлення обладнання. Дочекайтеся візиту майстра у заздалегідь обумовлений час. Він налаштує обладнання та налаштує підключення. Зазвичай це займає 20-30 хвилин.
  6. Поповнення рахунку. Все, що вам потрібно, — поповнити рахунок та скористатися послугами високошвидкісного Інтернету. Інтернет можна поповнити за допомогою терміналу, мобільного додатка або в касі банку. Можна налаштувати автоматичну оплату, і ви завжди будете на зв’язку.
  7. Перевірка зв’язку. Після всіх налаштувань та поповнення рахунку перевірте, чи працює Інтернет на комп’ютері, смартфоні та інших пристроях. Переконайтеся, що все працює як слід.

Чому варто вибрати Volia

Провайдер Volia пропонує величезний вибір тарифних планів, додаткових послуг. Контролювати витрати можна за допомогою особистого кабінету на веб-сайті провайдера. А якщо у вас виникнуть труднощі при користуванні Інтернетом, можна звернутися до кол-центру провайдера.

За бажанням, користувачі можуть підключити Інтернет за допомогою Wi-Fi-роутера всередині приміщення. Це дуже зручно та вигідно. Але найголовніше, що висока швидкість 100 Мбіт/с дозволяє переглядати відео або завантажувати важкі файли без перебоїв.

Домашній Інтернет від Volia – це якість та турбота про кожного абонента!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.