Вівторок, 18 Червня, 2024

Що являє собою гідродинамічна прочистка труб

Умови життя в мегаполісі, робота великих підприємств зумовлюють велике навантаження на всі комунікації, вік яких найчастіше становить не один десяток років. У зв’язку з цим у водопровідних системах житлових будинків та підприємств досить часто виникають аварійні ситуації. Жирові, вапняні та інші відкладення накопичуються у внутрішньому просвіті труб, поступово перекривають його. Це стає причиною проривів та інших проблем.

Варто зазначити, що гідродинамічна прочистка труб – метод відносно новий, але вже встиг довести свою ефективність. Гідродинамічні установки успішно застосовуються при очищенні внутрішніх та зовнішніх каналізаційних систем, для прочищення трубопроводів на виробничих підприємствах та в житлових будинках.

Гідродинамічний метод прочищення працює наступним чином: різні відкладення на внутрішніх поверхнях труб відокремлюються та видаляються за допомогою струменів води, що подаються під високим тиском установкою зі спеціальною насадкою. Різні насадки для всіх видів забруднень, а також робочий тиск в діапазоні до 190 МПа дозволяють прочищати навіть сильно засмічені трубопроводи практично від усіх видів забруднень, не порушуючи герметичність труб, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, оскільки використовується тільки звичайна вода без додавання агресивних хімічних засобів.

Залежно від типу каналізаційної системи, що прочищається, використовують різні види установок і насадок. Для прочищення внутрішньої каналізації (діаметр труб 30-350 мм) використовують високонапірні водоструминні машини, які ефективно усувають практично всі види забруднень. Такі машини компактні та мобільні, що дозволяє їх використання навіть у важкодоступних місцях.

Установки, призначені для прочищення зовнішніх каналізаційних систем, дозволяють працювати з трубами будь-якого діаметру. Для цього використовуються потужні каналопромивальні машини, які можуть працювати автономно, не потребують підключення до електромережі. Такі машини можуть використовуватися на відстані від будівель, на полігонах та інших територіях.

Причини популярності гідродинамічного методу

Ось переваги технології:

  • Комплексне прочищення. За допомогою механічної очистки зазвичай вдається лише пробити дірку в бруді, яка через деякий час знову забивається. Потік води під сильним тиском видаляє засмічення у всьому діаметрі труби. Сильний потік води ефективно видаляє навіть найскладніші засмічення, наприклад, каміння, грудки дерну, коріння рослин.
  • Зручний доступ. Гідродинамічний спосіб дає можливість прочищати трубопроводи найскладніших конфігурацій. Вода проходить через каналізаційні труби суцільним потоком. Засмічення у будь-якому місці видаляються ефективно. Вода подається гнучкими шлангами, які проходять навіть у важкодоступних місцях. Це має велике значення на об’єктах зі складною інфраструктурою, щоб уникнути пошкоджень під час проведення санітарних робіт.
  • Видалення хвороботворних бактерій. Вода подається під сильним тиском, тому видаляє не лише забруднення, а й бактерії зі стін труб. Розмноження бактерій у каналізаційних системах може спричинити поширення збудників різних захворювань. Після гідродинамічного прочищення труби не стають повністю стерильними, проте кількість бактерій у них значно скорочується. Крім того, усувається живильне середовище для розмноження бактерій, а це позитивно впливає на санітарний стан каналізації.
  • Екологічність. На відміну від хімічного методу прочищення гідродинамічний метод практично не шкодить навколишньому середовищу, оскільки використовується звичайна вода без додавання агресивних хімічних сполук.

Для отримання якісної допомоги звертайтесь до досвідчених фахівців. Якщо вас зацікавило механічне чищення каналізації або гідродинамічне, ви можете бути впевнені в тому, що роботи будуть виконані на високому рівні якості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.