Неділя, 14 Липня, 2024

Послуги студії дизайну інтер’єра й архітектури в Харкові

Всі ми знаємо, що внутрішнє облаштування інтер’єру будівлі – невід’ємна частина естетичного, якісного та надійного майбутнього життя у вашому житлі. Крім того, послуги дизайнера потрібні не лише тим, хто має у своєму розпорядженні житлову нерухомість. Високоякісне оформлення дизайну інтер’єру – одна зі складових вдалого ведення бізнесу у ресторанній справі, торгівлі, інших послуг тощо. Або якщо вас надихнув на аналогічну роботу Юрій Дудь – то ваша офіс – студія буде оформлена так само високоякісно.

Та це далеко не всі моменти, коли варто отримати послуги на https://borisstudio.com/kharkov/. По-перше, далеко не всі студії мають гарні відгуки, а тому варто обрати дві-три студії з позитивними відгуками, і детально вивчити їхнє портфоліо, яке них має бути ОБОВ’ЯЗКОВО! Без портфоліо не варто розглядати такі студії взагалі. Студія дизайну “Борис” спробує перевернути ваші уявлення про це. 

Тривалі позитивні відгуки

Студія дизайну “Борис” працює в сфері дизайну з 2015 року. За 6 років плодотворної роботи вони вже завершили роботу над понад 250 проєктами в області дизайну та реставрації інтер’єру. В її команді – досвідчені та креативні хлопці й дівчата, які можуть за демократично розумну ціну відтворити найсміливіші, найвідвертіші та найепатажніші дизайнерські ідеї для благоустрою вашого приміщення у місті Харкові. 

Її спеціалізація полягає у двох спеціалізаціях:

  • Жилі приміщення (Створення ідеальної квартири чи приватного будинку, з інтер’єром, який повністю характеризує образ життя власника: від аристократично-вишуканого до молодіжно-анархічного);
  • Комерційна нерухомість (Трансформація звичного, абсолютно не привабливого приміщення в твердиню вашої праці, з якої не буде хотітися йти).

В студії існують як послуги з розробки дизайну інтер’єру з нуля для жилого приміщення чи іншої бізнес-нерухомості, так і ремонт під ключ Харків – один з запитів харків’ян, які нещодавно отримали власне житло. Такі послуги теж можуть бути надані студією дизайну “Борис”, а її клієнти після ремонту отримують свіжі об’єкти нерухомості, яка буде допомагати вирішувати певні завдання, в залежності від призначення тієї самої нерухомості. Вони дарують зручність, надійність та затишок, якщо це місце проживання, або здорову робочу атмосферу та потужні мотиваційні заряди, якщо це місце вашої роботи. 

Спектр ремонтних робіт студії дизайну “Борис” досить великий: від дизайнерського до косметичного, від ремонту в новобудові до ремонту у вторинному житлі, від офісних приміщень до таунхаусів, від магазинів до кафе та інших видів нерухомості. Бо майже завжди ремонт – це абсолютно повний комплекс робіт, який об’єднує в собі обговорені терміни роботи, оптимальну та доступну вартість а також гарантовану високу якість отриманого результату. 

Різновиди жилої нерухомості в Харкові для проведення ремонту будь-якої складності:

  1. Однокімнатна квартира;
  2. Двохкімнатна квартира;
  3. Трикімнатна квартира;
  4. Будинок за містом;
  5. Коттедж та/або таунхаус;
  6. Літня дача для відпочинку.

Приємна погляду картинка

По-перше, попередимо: дизайнер абсолютно ніколи не працює за єдиним шаблоном. Професійний спеціаліст створює авторський дизайн інтер’єру відповідно до індивідуальних побажань клієнта та урахуванням можливості їх реалізації у вибраному концепті. Якими б високотворчими не були ідеї замовника, дизайнер враховує не лише будівельні норми, а й на додачу санітарно-гігієнічні норми та вимоги законодавства щодо перепланування приміщень. Він свідомо розуміє важливість функціоналу й комфортної обставини, та як саме затишна та приємна атмосфера впливають на емоційне тло та настрій усіх членів родини замовника.

За запитом “дизайн інтер’єру харків”  студія “Борис” готова реалізувати стопроцентний якісний результат. Це реалізація не стільки повноцінного функціоналу приміщень, скільки креативних ідей, інтер’єрних задумів та модних стильових рішень. Дизайнери студії враховують конструктивні особливості приміщень об’єкта, визначають призначення та функціонал кожного приміщення, з’ясовують необхідність перепланування, розраховують, як розмістити інженерні комунікації, визначають бюджет і підбирають матеріали обробки, розташування розеток, вимикачів, точок освітлення тощо, та контролюють весь процес роботи, постійно перебуваючи на зв’язку з замовником.

Студія “Борис” полегшить ваше завдання з приводу оформлення ваших приміщень! Переходьте за посиланням, і переконайтесь в цьому самі!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.