Понеділок, 22 Липня, 2024

Переваги планшета Surface Pro 7: чим здивувала остання розробка від Майкрософт

Лінійка девайсів Microsoft Surface була вперше представлена ​​у червні 2012 р. генеральним директором компанії Стівом Балмером. На сьогодні вона розрослася до 4-х редакцій — Surface: Pro, Book, RT, Studio. У цьому короткому огляді обговоримо основні переваги та недоліки серії, на прикладі планшета surface pro 7.

Новий Surface Pro краще старого?

Очевидно, що універсальні пристрої 2 в 1 від Майкрософт з кожним роком додають за всіма показниками. Це власне й підтвердила остання модель цієї лінійки — Surface Pro 7, що з’явилася в продажі в кінці 2020 року і стала подією, попри жорстку конкуренцію у цьому сегменті. І будемо відверті, любити новий планшет від Майкрософт є за що — процесор Intel 10, “продвинута” графіка, модем Intel і інші оновлення зробили його помітною фігурою серед собі подібних.

Зовнішня схожість і внутрішні відмінності

Почнемо з того, що зовні Surface Pro 7 майже не відрізняється від попередніх модифікацій 5 і 6 покоління. Однак на цьому вся подібність і закінчується, внутрішнє облаштування останньої моделі істотно відрізняється від ранішніх версій.

Так, серед основних відмінностей потрібно відзначити:

  • відеопроцесор Irish Plus;
  • новий модем Intel Wireless, замість морально застарілого Marvel;
  • Wi-Fi 6;
  • Порт Surface connect з функцією швидкої підзарядки.

Крім того, є новий порт USB Type-C, який замінив Mini DisplayPort, від якого Майкрософт нарешті знайшла мужність відмовитися на всіх видів продукції лінії Surface. Це універсальне пристосування підтримує два -4K дисплея, виконує функції порту підзарядки, транслює інформацію.

Окремо варто відзначити відмову від модему Marvel, який Майкрософт використовував в попередніх моделях Surface Pro і на який постійно нарікали користувачі, на користь принципово нової моделі від Intel, що підтримує частоту 2,4 і 5 гГц і Wi Fi 6.

Що стосується переходу на новий процесор 10 покоління, тестування показало істотне збільшення продуктивності девайса. Це відноситься й до нового відеоредактора Irish Plus, який помітно відрізняється в кращу сторону від попередньої версії Intel UHD 620.

Ну і підбиваючи підсумок технічних характеристик новинки від Microsoft, відзначимо таку корисну опцію, як Instant on, завдяки якій на планшет не встановлюється режим “сну”, і він знаходиться в стані миттєвого відгуку, що скорочує до мінімуму час на очікування при включенні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.