Понеділок, 24 Червня, 2024

Медична реабілітація та фізіотерапія у будинках для людей похилого віку

Літній вік завжди супроводжується погіршенням здоров’я. Погане самопочуття, загострення хронічних захворювань, негативні зміни в органах та системах – все це не сприяє комфортному проживанню. Тому так важливо отримувати своєчасну медичну допомогу. А за наявності хронічних хвороб чи перенесених тяжких недуг важлива реабілітація та профілактика загострень. У сучасних пансіонатах для літніх людей можна отримати кваліфіковану медичну допомогу – і навіть більше!

Реабілітація та фізіотерапія в будинку для людей похилого віку: особливості

Приватні будинки для людей похилого віку пропонують не просто проживання під медичним наглядом. Тут постояльці отримують повноцінне обслуговування, яке допомагає підтримувати здоров’я та запобігати його погіршенню. Таких умов вдома точно створити не можна, та й не завжди можна отримати комплексний догляд у найближчій поліклініці.

Медична реабілітація в пансіонаті для людей похилого віку являє собою курс лікарських препаратів для відновлення та підтримки організму. Також вона обов’язково включає і правильне харчування, в деяких випадках – дієту. Без цього навіть найефективніші ліки не принесуть належного результату. Якщо йдеться про лежачого пацієнта, то до медичної реабілітації входить також і терапія проти пролежнів.

Фізіотерапевтичні процедури також відіграють неабияку роль для підтримки здоров’я, профілактики його погіршення, реабілітації після перенесених хвороб. Пансіонати пропонують цілий комплекс різних процедур. Вони призначаються виключно лікарем, з стану здоров’я людини.

Реабілітація – комплексний процес, в якому немає дрібниць або того, на чому можна заощадити. Кожна складова має своє значення та сприяє швидкому відновленню людини. Наприклад, будинок для людей похилого віку пропонує програму реабілітації після перенесеного інфаркту. Вона включає наступне:

  1. Спеціальні фізичні вправи для нормалізації моторики.
  2. Дихальна гімнастика.
  3. Лікувальний масаж – він нормалізує кровообіг, запобігає застійним явищам і в цілому позитивно впливає на організм.
  4. Дієтичне харчування – воно також важливе для реабілітації, як і інші складові. Меню складають із урахуванням стану здоров’я. Організм отримує всі необхідні йому вітаміни, мікроелементи, які необхідні прискорення відновлення.
  5. Психологічна робота – вона така ж важлива, як і прийом медикаментів, фізіотерапія, масажі та інші способи відновлення. У рамках цього процесу передбачено консультацію з психологом, невропатологом, за потребою – з психотерапевтом.

Якісна реабілітація після хвороби вчить людину жити наново після того, як стан її здоров’я змінився. І для цього потрібні не лише медичні консультації та робота з психологом. Чималу роль грає і загальна атмосфера, обстановка і те, що оточує людей похилого віку. Сучасні будинки для літніх людей нічим не нагадують лікарні – тут все більше схоже на санаторій або гарний готель. Єдина відмінність – наявність кваліфікованого медичного догляду. Все це допоможе швидше відновитись після хвороби!

Кожна людина похилого віку отримує індивідуальну програму реабілітації. Вона буде заснована на висновках лікарів. В цілому при заселенні в будинок для людей похилого віку враховуються і особисті побажання постояльця, його переваги в дозвіллі, їжі та інші особливості.

Вартість проживання в будинку для літніх людей

Ціна проживання в пансіонаті залежить від стану здоров’я людини, бажаних умов розміщення та особливостей догляду за ним. Якщо йдеться про пацієнта з обмеженими фізичними можливостями, то, звичайно, вартість буде вищою. Але за цю плату ви отримуєте впевненість у тому, що ваш літній родич отримає належний комплексний догляд: збалансоване харчування, комфортні та безпечні умови, постійне медичне спостереження, допомога у вирішенні побутових питань, цікаве дозвілля. Сучасний будинок для людей похилого віку – це комфортне місце для літніх людей, де на них чекає щаслива старість!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.