Субота, 18 Травня, 2024

Як вибрати електроінструмент для побутового застосування

Перш ніж підібрати інструмент, необхідно взяти до уваги майбутні завдання та обсяг робіт, для яких він потрібний. Залежно від ступеня навантаження, з яким готовий справлятися електроінструмент, він поділяється на три групи:

  • побутовий
  • напівпрофесійний
  • професійний

Головна відмінність побутового та професійного інструменту очевидна – полягає вона насамперед у робочому навантаженні. Якщо побутовий інструмент справляється з дрібним ремонтом та періодичними завданнями по дому, то професійний виготовлений спеціально для будівництва, ремонту та іншої профільної діяльності. Напівпрофесійний – золота середина, по суті, це можливість придбати більш надійний інструмент, не переплачуючи за професійний від дорогих брендів.

Відмінність професійного та напівпрофесійного інструменту від побутового полягає також у наявності додаткових функцій: підсвічування робочої області, лазерного покажчика, наявність футляра тощо.

Якщо інструмент потрібний вам для побутових завдань та дрібних ремонтів меблів, вам точно не потрібно переплачувати професійні лінійки. Мінімальний функціонал побутового електроінструменту цілком подолає такі завдання.

Мережевий чи акумуляторний інструмент?

При покупці електроінструменту не можна виключати із параметрів вибору тип живлення:

  • Акумуляторний
  • Мережевий

Головна перевага акумуляторного інструменту полягає у його повній автономності. На дачі, на присадибній ділянці, у процесі покрівельних робіт – скрізь, де немає доступу до розетки. Але варто пам’ятати, що батарею доведеться заряджати, а краще відразу купувати одну про запас, щоб не припиняти свою роботу. До того ж акумуляторні електроінструменти важчі за побутові, і вартість їх непорядок вища.

Мережевий електроінструмент, як правило, не такий чутливий до перевантажень (при тривалій роботі). Він однозначно зручніший у роботі за рахунок меншої ваги, а іноді й менших габаритів. Його вартість буде нижчою, але доступ до розетки і наявність подовжувача для нього обов’язково. Однак вибір такого інструменту завжди ширший, що дозволяє підібрати електроінструмент під будь-які завдання та на будь-який гаманець.

На сайті intertool.ua ви знайдете електроінструмент з різним типом живлення, а також батареї, які можна придбати окремо. Прийнятна ціна робить цей електроінструмент доступним кожному, а грамотний персонал допоможе підібрати потрібну вам модель, яка довгі роки служитиме вам при виконанні різних завдань.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.