Субота, 18 Травня, 2024

Як правильно вибрати дитячий велосипед?

Дитячий велосипед – це перший транспортний засіб, за допомогою якого малюк починає пересуватися самостійного, тому до його вибору слід ставитися серйозно. Кожна дитина індивідуальна по своєму, а дитячі велосипеди – різні, тому на батьків лежить велика відповідальність точно підібрати відповідну модель. Це дозволить малюкові з успіхом зробити перші кроки у спорті, а також допоможе матері, якщо дитина вже не хоче сидіти в колясці та проситься на ручки.

Критерії вибору велосипеда

Вибираючи велосипед для дитини, рекомендується враховувати такі критерії:

  • Рама. У співвідношенні якості та ціни найкращим варіантом вважається алюмінієвий сплав.
  • Сидіння. Краще щоб воно було трикутним з пухирцями з гуми, щоб дитина не ковзала. Така форма сидіння дозволить легко змінювати розташування тіла під час їзди та нахилятися.
  • Педалі. Розмір та форма педалей багато в чому залежить від віку дитини. Для малюків до двох років підійде триколісний велосипед із трохи широкими педалями. Для дітей віком від двох років можна підібрати моделі зі звичайними педалями.
  • Колеса. Гумові колеса – правильний варіант у всіх випадках, незважаючи на те, що у них ціна дещо вища, ніж у пластикових. Крім цього, важливо підібрати їх правильну ширину. Чим вони ширші, тим більше їзда буде стійкою та безпечною.
  • Обмежувачі та ремені безпеки. Важлива деталь для малюків.
  • Знімна ручка. Нею оснащені багато моделей-трансформерів, велоколяски. При цьому рекомендується вибрати одиночні стрижні, подвійні менш маневрені.

Основні види велосипедів для дітей

Є 4 основних категорій дитячих велосипедів:

  • велоколяски – призначені для дітей віком від одного року до двох років;
  • триколісні велосипеди – від двох до чотирьох років;
  • трансформери – від одного року до чотирьох років;
  • біговелі.

Моделі конструктивно відрізняються один від одного і вибір потрібно робити, виходячи з вікових та індивідуальних особливостей дитини.

У магазині “Диво Острів” можна знайти великий асортимент велів на будь-який смак. Особливу популярність має триколісний велосипед TURBOTRIKE з металевою рамою. Матеріал коліс – EVA (спінений каучук). При цьому можна вибрати як звичайну модель, так і модель зі знімною ручкою для більш маленьких. Всі тканинні деталі виготовлені з міцного льону.

Спортивний розвиток

Велосипедна їзда – найкращий спосіб для розвитку та гарного проведення підростаючого покоління. Крім того, що малюк отримує від цього море позитивної енергії, він тренує м’язи тіла, зміцнюючи та розвиваючи їх.

Проводячи час на свіжому повітрі, катаючись велосипедом, організм насичується необхідним киснем. Також набувається фізична витривалість, розвивається вестибулярний апарат. Для дитячого організму, що росте, це дуже корисно, тому залучати дитині до їзди потрібно змалку. Такий спосіб проведення часу стане відмінним початком перед вступом у доросле життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.