Неділя, 14 Липня, 2024

iPhone 15 або iPhone 15 Pro: що краще купити

Після презентації та подальшого надходження на ринок нових моделей Айфонів шанувальники техніки знаменитого виробника розійшлися на думці. Одна частина засмутилася, що мало змін, а другий нововведення дуже сподобалися. До того ж нові айфони продаються скрізь, у тому числі через інтернет. Наприклад, можна купити iPhone 15 Pro на https://storeinua.com/ua/apple-all-uk/iphone/iphone-15-pro, де вони представлені у різних колірних рішеннях.

Справді, якщо дивитися візуально, то особливої різниці між базовим iPhone 15 та Pro-версією практично не видно. Але все ж таки вона присутня.

Дизайн, екран, розмір

Мабуть, однією з найважливіших відмінностей прошки від базового варіанта є корпус. У Про-версії він виготовлений з титану, тоді як в iPhone 15 алюмінієвий. Це позначається і зовнішніх показниках. Титановий корпус робить пристрій стильнішим, преміальнішим і має свої плюси:

  • підвищена міцність;
  • більш високий рівень зносостійкості;
  • легкість.

Мінус тільки один – на цей матеріал погано лягає фарба, що відбивається на палітрі фарб, що використовується. Прошка доступна у більш строгих кольорах, а саме у синьому, сріблястий титан, чорному та білому.

У вазі та розмірах особливих відмінностей немає – моделі за цими параметрами практично ідентичні. Прошка через матеріал корпусу трохи важча, але тримати її приємніше.

Екран цих гаджетів однаковий, оснащений дисплеєм з ідентичною роздільною здатністю. Відмінність – у частоті його оновлення. У прошки вона становить 120 Гц. За рахунок цього зображення більш плавні, особливо при скролінгу. Також Про-модель має Always on Display. Цей режим дозволяє відображати додаткову інформацію, навіть якщо заблокований екран. Нарешті, рамки на екрані трохи менше.

Камера та зйомка відео

В Айфон 15 вбудована камера подвійного типу, що складається з головного модуля з роздільною здатністю 48 Мп і надширококутного, що володіє 12-мегапіксельною роздільною здатністю. У Про-моделі, крім зазначених, є ще один модуль – телефото з триразовим оптичним збільшенням. Основна камера має різні фокусні відстані.

У налаштуваннях передбачено можливість перемикання між фокусними відстанями, що дозволяє отримати різні кути огляду без втрати якості знімка. При цьому подвійна камера базової моделі використовує головний 48-мегапіксельний модуль з кадруванням автоматичного типу, а потрійна прошки включає телефотомодуль фізичного характеру.

Функціонал також дещо відрізняється. Наприклад, на Айфон 15 недоступна можливість робити фото в форматі RAW, також не вдасться підключити зовнішній носій для відеозапису у форматі Apple ProRes при 4K і 60 кадрах в секунду, не підтримується макрозйомка.

Продуктивність

В Айфон 15 Про стоїть процесор нового типу A17 Pro, що гарантує найвищу продуктивність та потужність, достатню для консольних іграшок. Крім того, пристрій оснащений 8 Гб ВП LPDDR5 та до 1 ТБ внутрішньої пам’яті. Існує роз’єм USB-C нового стандарту 3.2.

Звичайна модель Айфона 15 оснащена процесором типу A16 Bionic і має 6 Гб ВП та внутрішньої пам’яті до 512 Гб. В обох випадках гарантована відмінна продуктивність, здатна легко справлятися як з іграми, так і з іншими завданнями.

Крім перерахованого, Про-версія позбавилася важеля перемикання беззвучного режиму. Його замінює програмована кнопка. Що стосується автономності, то на базовій версії можна дивитися відео до 23 години, а на прошке – до 19. Обидві моделі досить продуктивні та зручні, тому вибір слід робити виключно залежно від власних потреб.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.