Четвер, 23 Травня, 2024

Чи потрібний вам відеореєстратор у машину

Досвідчені водії знають, що непередбачені обставини на дорозі – це звичайна справа. При дорожній пригоді не завадив би додатковий свідок. Будь-якої миті стати ним може відеореєстратор. Щоправда, існує думка, що такий пристрій притягує неприємності, але багато водіїв з цим не погодяться.

Якщо хочете уникнути багатьох проблем і убезпечити себе, варто придбати надійний прилад для запису обстановки. Ми розповімо, який краще купити відеореєстратор у машину, але спочатку розберемося, що це за пристрій і навіщо воно потрібне.

Що таке відеореєстратор

Відеореєстратор – це пристрій, який фіксує обстановку навколо авто під час поїздки або паркування. В основному він записує відео того, що відбувається, але деякі пристрої можуть фіксувати і звук за допомогою вбудованого мікрофона. Так водій може отримати повну картинку як під час колії, так і під час розмови з автоінспектором, наприклад.

Пристрій забезпечує правову безпеку водія. Відеозапис можна використовувати як аргумент у суді або під час розгляду з іншими учасниками руху, інспекторами дорожньої поліції або страховою компанією. Краще докази, ніж відеоряд із підтвердженням правоти водія, знайти не можна.

Хамоваті та безвідповідальні водії теж дуже часто зустрічаються на дорозі. Це ще одна причина, чому варто убезпечити себе купівлею цього корисного гаджета.

Як вибрати відповідний пристрій

На ринку сотні різних моделей відеореєстраторів. У кожного є свої унікальні функції та особливості. Людина, яка вперше замислилася про купівлю подібного гаджета, може просто загубитися у цьому розмаїтті.

Розберемося у найважливіших параметрах вибору відеореєстратора:

  • Форм-фактор. Так само, як і мобільні телефони, ці гаджети можуть мати різний форм-фактор. Найчастіше вони бувають у вигляді розкладачок та моноблоків. Пристрої у формі моноблоку набагато міцніші. Якщо вибрати розкладачку якісного бренду, то вона прослужить довго.
  • Дисплей. Екраном мають далеко не всі пристрої, особливо це стосується гаджетів бюджетних версій. Краще на цьому не заощаджувати та вибирати пристрої з дисплеєм. З його допомогою можна відрегулювати камеру, на ньому відображається меню, у разі ДТП можна відразу продемонструвати відео учасникам події.
  • Розмір. В цьому випадку не діє принцип «що більше – тим краще». Адже чим більший пристрій, тим менше залишається простору на огляд водія. Якщо в машині вже є навігатор, відеореєстратор повинен бути невеликого розміру. Додатковою корисною функцією є наявність кнопкового керування, яке надає швидкий доступ до основних функцій.
  • Якість зйомки. Чіткість картинки – один із головних критеріїв вибору гаджета. Адже від цього іноді залежить, чи водій зможе довести свою правоту. На запису мають бути добре видно номерні знаки, дорожня розмітка та особи людей. Зараз є два основних дозволи: HD (720p) та Full HD (1080p). Першого варіанта цілком достатньо для зйомки чіткого зображення.

Це основні параметри, на які варто звернути увагу під час купівлі відеореєстратора. Наявність додаткових функцій – на розсуд водія.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.