Вівторок, 18 Червня, 2024

Чому варто вживати насіння конопель

Коноплі за всіх часів розбурхували уми людей. І якщо в давні часи цей продукт був частиною життя і допомагав людині комфортно існувати, то в останні тисячоліття ця рослина набула неоднозначної репутації, на яку вона зовсім не заслуговує.

Насіння конопель технічних сортів активно використовується не тільки для виробництва конопляної олії, але також у косметології та навіть медицині. Цей продукт не містить шкідливих речовин, які можуть впливати на свідомість людини, тому є повністю безпечним.

Щоб переконатися в корисних властивостях цього продукту пропонуємо купити насіння конопель і використовувати його в своєму раціоні.

Включивши продукти коноплярства до свого раціону на регулярній основі, можна досягти таких позитивних результатів.

  1. Джерело корисних білків. Конопляне насіння на третину складається з білків, частина яких є життєво необхідним будівельним матеріалом – альбумін та едестин. І є будівельним матеріалом клітин, сприяють кровотворенню та допомагають організму залишатися в тонусі. Конопляний протеїн, на відміну іншого рослинного білка, повністю засвоюється організмом і викликає негативних наслідків. Тому його полюбили спортсмени та вегетаріанці.
  2. Відновлення травлення. Оболонка конопляного насіння містить велику кількість харчових волокон, більша частина з яких не розчиняється і служить своєрідною щіткою для організму. Клітковина добре насичує і навіть її невелика кількість набухає в шлунку, купирую напади голоду. Тому конопляний протеїн вживають разом із великою кількістю води.
  3. Підтримує шкіру у здоровому стані. Насіння конопель багате амінокислотами, які виступають як захисний щит для здоров’я організму. Ідеальне співвідношення Омега – 3, Омега – 6 та Омега – 9 жирних кислот живлять клітини організму та запобігають їх старінню. Конопляне масло використовують як компонент косметики для вікової шкіри Воно має загоювальні властивості, тому допомагає при подразненнях, висипаннях, порізах і навіть екземі та псоріазі.
  4. Допомагає роботі серцевого м’яза. Конопляне масло та інші продукти коноплярства, введені в раціон на постійній основі, допомагають серцево-судинній системі повноцінно працювати. Аргінін в насінні конопель зміцнює стінки судин і запобігає їх ламкості. Це сприяє нормалізації артеріального тиску та знижує ризик виникнення патологій серцево-судинної системи. Конопляна олія розріджує кров, тому з цими продуктами потрібно бути обережними, особливо якщо Ви приймаєте препарати для зниження густоти крові.
  5. Допомагає за ПМС. Більшість жінок у житті стикалися з неприємними симптомами перед настанням менструації. Гамма-лінолева кислота, яка міститься в насінні конопель, знижує рівень пролактину, що викликає відповідні симптоми.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.