Вівторок, 21 Травня, 2024

Які штори краще: французькі або австрійські

Вельми популярними при оформленні інтер’єру є французькі і австрійські штори. Харків’яни зможуть ознайомитися з багатим асортиментом виробів на сайті. Незважаючи на те, що вони схожі, все ж є відмінності, з якими варто ознайомитися.

Основні відмінності

Французькі та австрійські штори мають абсолютно однакові карнизи. Можна виділити наступні відмінності.

  1. Декоративне оформлення виробів.
  2. Кількість матеріалу, що використовується для виготовлення штор.
  3. Довжина складок: до половини полотна, або по всій довжині.
  4. Вартість. Австрійські штори – це більш економічний вибір в порівнянні з французькими шторами через менші витрати полотна.

Французьким шторам властива урочистість. Їх можна використовувати в кожній кімнаті: спальні вони додадуть романтичності, а робочому кабінету – презентабельності.

Французькі штори – це цілісне полотно, яке має кілька секцій з пишними складками. Фестони спадають по всій довжині, як в піднятому, так і в опущеному стані.

Австрійські штори мають складки до половини полотна.

Багатий вибір штор ви зможете побачити тут, підібравши найкращі продукти для вашого інтер’єру.

Пошиття в студії інтер’єрного текстилю

Ідеальним варіантом стане індивідуальний пошив штор в студії інтер’єрного текстилю «Atlas». Студія надає наступні послуги:

  • професійний дизайн, пошиття та монтажні роботи текстилю. Ваш будинок, або ж житлові приміщення істотно зміняться, адже професіонали своєї справи враховують побажання клієнта, а також стилістичне оформлення;
  • послуги текстильного оформлення інтер’єрів готелів, кафе, барів, ресторанів. Дизайн будь-якої складності, особливостей – не проблема.

Вибираючи студію інтер’єрного текстилю, важливо звертати увагу на репутацію закладу, відгуки про його роботу. Наприклад, «Atlas» функціонує понад 15 років на ринку, зарекомендував себе за цей час, як студія зі смаком в стилі оформлення вікон, виготовленні продукції з інтер’єрного текстилю.

Тканина для пошиття повинна відрізнятися якістю, бажано, з гарантійним обслуговуванням. Вагомим критерієм вибору студії є індивідуальний підхід, сміливість брати роботи будь-якого рівня складності.

Не варто стримувати себе в пориві зробити щось унікальне, або сміливе. Студія «Atlas» зможе втілити всі ваші ідеї в реальність. Жителі Харкова зможуть краще познайомитися з роботами студії, вибрати щось для себе.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.