Понеділок, 22 Липня, 2024

Як вибрати фільтр зворотного осмосу для очищення води

Непрактично в повсякденному житті купувати регулярно бутильовану воду для пиття. Вода з-під крана для цих цілей просто непридатна. Справитися з цією проблемою допоможуть фільтри зворотного осмосу в Харкові. Жителям Харкова слід ознайомитися з рядом критеріїв вибору, з асортиментом виробів, щоб вибрати кращу зворотньоосмотичну систему.

Якісні фільтри зворотного осмосу

Підбираючи пристрій, важливо враховувати особисті вимоги до якості води. Краще здати на аналіз зразок вашої води, щоб знати напевно, яких компонентів не вистачає, а які переважають.

Хороші, надійні виробники, які заслужили певну репутацію, ставлять розпізнавальне маркування на мембранах. Якщо розпізнавальних знаків немає, це явна ознака, що вказує на підробку.

Також варто враховувати те, що матеріал колби, ущільнювача, робочих вузлів, повинен бути максимально міцним і стійким до впливу перепадів тиску в мережі.

До ключових характеристик осмотичних фільтрів відносять:

 • комплектація системи очищення води;
 • обсяг накопичувального резервуара;
 • показник продуктивності мембрани.

Необхідно враховувати кількість потенційних споживачів, добову потребу в чистій воді.

Крім застосування в будинку, квартирі, ефективні технології очищення води використовують для промислових, комерційних водоочисних установок.

Критерії вибору

 1. Система фільтрів зворотного осмосу коштує досить дорого. Краще дивитися в перспективу, враховуючи необхідність періодичної заміни модулів.
 2. Матеріал виготовлення накопичувального бака, кріпильної пластини.
 3. Число ступенів очищення (від 3 до 9). Враховуйте також матеріал і число ступенів передфільтрів. Розкрутивши колбу, ви зможете зрозуміти, наскільки якісним є пластик. Все просто, не повинно бути характерного запаху.
 4. Звертайте увагу на продуктивність мембрани, літраж бака, присутність насоса. Ознайомтеся з ресурсом мембрани, картриджів.
 5. Тип колби. Виділяють «блок-модуль» і «колбу-наповнювач». Перший варіант обійдеться користувачам дорожче, до переваг їх вибору відносять легкість заміни.
 6. Надійність кріплення. Йдеться про прокладці на колбах (подвійні, наприклад), сполучних елементах.
 7. Додаткові функціональні можливості. Йдеться про присутність мінералізатора, який вводить в воду корисні мікроелементи, структуризатора. Виробники можуть також забезпечити систему очищення води за допомогою ультрафіолетової лампи.
 8. Виробник, його репутація, відгуки реальних покупців.

Найбільш ефективним способом отримувати регулярно питну воду в будинку є установка зворотного осмосу. Жителям Харкова слід знати, що даний спосіб допомагає позбутися від 99,8% домішок. При цьому на склад води ніяк не впливає її очищення.

Компанія «Екософт» пропонує якісну продукцію. З огляду на основні критерії, харків’яни зможуть зробити найбільш правильний вибір, забезпечивши себе і близьких чистою водою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.