Понеділок, 22 Липня, 2024

Вологоміри паперу

 Вологоміри паперу являють собою портативні легковагі прилади, призначені для обчислення рівня вологості паперової продукції, картону, макулатури, які можна купити з доставкою по всій Україні в магазині лабораторного обладнання «Хімтест Україна +», актуальна ціна вказана на сайті (chemtest.com.ua) . Для виготовлення поліграфічної продукції, картонної упаковки й ін. якість паперу має визначальне значення.

 Компактні влаговимірювальні прилади використовуються для швидкого виміру відсотка вологості паперових виробів, сировини з урахуванням вимог і стандартів якості, що пред’являються до паперової продукції. Вимірювання відсотка вологості досліджуваних зразків може проводитися за резистивної принципом з вимірювальними електродами декількох типів для безпосереднього визначення вологи всередині пачки з декількох паперових листів, великого рулону або ґрунтуватися на принципі фіксування часу загасання електромагнітного випромінювання в досліджуваному паперовому зразку.

Портативні вологоміри для паперової продукції, картону, які можна купити онлайн за доступною ціною в інтернет-магазині лабораторного обладнання “Хімтест Україна +”, є досить затребуваними та популярними пристроями на підприємствах поліграфічного виробництва, без застосування таких приладів не представляється можливим виготовлення високоякісної паперової продукції. Влаговимірювач картону, макулатури дозволяє здійснювати своєчасний моніторинг відповідності відсотка вологи встановленим стандартам якості при виробництві рулонної, газетної, картонній, крейдованому, дизайнерської, крафтового й інших типів паперу та паперових виробів. Вологомір картону широко застосовується на промислових підприємствах, що займаються виготовленням паперу, целюлозно-паперових комбінатах, целюлозно-картоннихзаводах, фабриках технічних паперів для вимірювання вмісту вологи,% вологості такої продукції, як журнальна, газетна, картонна паперова продукція та т.д.

Вологовимірювальні прилади не вимагають спеціальних навичок роботи з вимірювальним спецобладнанням, а сучасне ПЗ надає можливість точно налаштувати вологовимірювальний прилад під досліджуваний зразок.

Переваги вологоміра паперу

Переважними характеристиками вологовимірювача паперу є:

  • можливість високоточного налаштування під необхідний вид паперової продукції;
  • достатній об’ем внутрішньої пам’яті, що дозволяє зберігати до декількох десятків налаштувань;
  • автокорекція обчислень;
  • високоточність, швидкодіія пристрою;
  • автономне джерело живлення вологоміра.

Пристрій предназначен для використання в умови лабораторії, на підприємствах паперової промисловості та ін.

Високоякісна і надійна конструкція вологовимірювального пристрої для вимірювання відсотка вологи паперу, картону, макулатури, а також ергономічний дизайн приладу, компактні розміри дозволяють провести точні виміри вологості швидким методом.

Купити вологоміри паперу, картону, макулатури за доступною ціною в Україні

 Інтернет-магазин лабораторного обладнання компанії “Хімтест Україна +” (Україна, Харків) пропонує якісне, мультифункціональний загальнолабораторне спецобладнання за прийнятною ціною. Вибрати та купити в Києві, Полтаві, Львові, Запоріжжі й інших містах України сучасні вологоміри, призначені для здійснення замірів вологості паперу Р-2000, ВВ-4 та інші з гарантією виробника для підприємств целюлозно-паперової промисловості.

 Наші менеджери проконсультують з усіх питань, які стосуються особливостей застосування, основних характеристик вологомірів, що діє на момент оформлення замовлення ціни, способів і умов оплати, вартості доставки у ваше місто.

Ознайомитися зі спеціальними пристроями для визначення вологості паперу, картону, макулатури, дізнатися, яка актуальна ціна на вологоміри та купити вже зараз можна в компанії «Хімтест Україна +» з швидкою доставкою в Київ, Івано-Франківськ, Хмельницький та інші міста по всій Україні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.