Субота, 18 Травня, 2024

Нішеві парфуми: як знайти свій аромат

Аромати впливають на нас, на наше сприйняття, поведінку, адже це дійсно потужний інструмент. Сучасна нішева парфумерія радує різноманітністю, аромати здатні проникнути в саму глибину. Харків’янам слід враховувати певні чинники, щоб обраний парфум став дійсно вдалою покупкою.

Парфуми для подарунка

Це завдання із зірочкою, тобто подарунок для тих, у кого все є. Нішева парфумерія в цьому випадку може стати виграшним варіантом. Вдалий аромат – це секрет успіху, адже в такому випадку ви надовго запам’ятаєтесь.

Якщо ви боїтеся помилитися, завжди є універсальні аромати, але краще запитати, які запахи, духи воліє отримати людина. Якщо говорити все ж про універсальну парфумерію, то таких ароматів дійсно багато. Такі запахи підвищать настрій, знадобляться для певної події.

Тестуємо аромат

Вибираючи парфуми, важливо протестувати аромат. Парфумери радять:

  • вибирати нішеву парфумерію вранці, адже людина більш чутливий до ароматів в ранкові години;
  • будьте в доброму гуморі (або ж в нейтральному);
  • тестуйте аромат на шкірі (не тільки на зап’ясті). Краще зробити це звичним для себе способом. Після цього прогуляйтеся, поспостерігайте за власними відчуттями;
  • в залежності від того, який аромат ви вибрали, потрібно розтирати після нанесення, або чекати висихання, після чого нюхати. У будь-якому випадку, кілька секунд (пака спирт випарується) парфумери радять почекати;
  • за один раз не варто нюхати більше 4-5 ароматів. Людина здатна сприйняти до 10 запахів, після цього нюх притуплюється. Щоб і далі продовжувати знайомство зі світом ароматів, краще випити трохи води. Кава в цьому випадку лише притупить чутливість рецепторів.

Якщо вам подарували, або ж ви самі придбали парфум, але з якихось причин аромат не подобатися, відкладіть його, забудьте про покупку на півроку-рік. Через якийсь час сприйняття аромату буде іншим.

Композиції та інгредієнти

Парфумери часто радять оцінювати інгредієнти в складі композиції. Можна виділити такі типи структур композицій.

  1. Пірамідальні.
  2. Лінійні аромати не потрібно розтирати після розбризкування. Досить кілька секунд почекати, поки спирт випарується.
  3. Батутні.

Кожна з композицій розкривається по-різному.

Якщо ви не можете самі визначитися, завжди можна звернутися за допомогою до консультантів. Нішева парфумерія – це окремий світ ароматів, вибираючи які, ви краще пізнаєте себе.

Парфуми – фаворит

Реально купити ті парфуми, з якими ви не будете розлучатися якийсь час. Звичайно, раніше один аромат вибирався на все життя. Але світ змінюється, як і люди, наш характер і переваги. У нас є можливість експериментувати зі своїм стилем, а також з запахами.

Харків’янам варто звернути увагу при виборі на легкі акварельні аромати, адже вони зараз у тренді. В інтернет-магазині «Notino» ви знайдете все необхідне. Варіантів дійсно багато, кожен знайде свій аромат.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.