Субота, 18 Травня, 2024

Суд вирішив утримувати Миколу Харківського під вартою: підліток хамив прямо в судовій залі

Неповнолітній злочинець залишатиметься під вартою в слідчому ізоляторі. Подробиці на kharkov-future.com.ua.

Червонозаводський районний суд Харкова виніс рішення щодо шістнадцятирічного Миколи Харківського, який винен у скоєнні страшного ДТП на перехресті вулиці Одеської та проспекту Гагаріна. За рішенням уповноваженої судді Ірини Благої, суд залишив підлітка під вартою у слідчому ізоляторі ще на два місяці без права внесення застави. 

Про це з посиланням на харківську філію телеканалу “UA: Суспільне мовлення” повідомляє інтернет-видання “Обозреватель”.

За перебігом судового засідання, адвокатка родини Харківського, Інна Данилова просила зробити засідання закритим від журналістів та ЗМІ, визнати її потерпілою від багаточисельних погроз з боку сторонніх осіб, надати їй поліцейську охорону та замінити вердикт на цілодобовий домашній арешт. 

На судовому засіданні була присутня мати неповнолітнього злочинця, Марина Дехтяр, проте згодом вона покинула залу суду, і не поверталася. 

Донька загиблого Ігоря Носова, Анастасія, та правозахисник родини, Ігор Черняк, протестували щодо рішення Данилової, і вимагали подовжити термін ув’язнення підлітка з вимогою сплатити 4 мільйони гривень. Такої ж самої думки притримується і прокурор Іван Семинякін. 

Сам Харківський поводився нахабно, і хамовито, провокуючи Анастасію Носову на конфлікт, зухвало посміхаючись, закінчивши фразою “Бухим менше їздити треба”, через що Носова повідомила судді, що Харківський не визнає своєї провини, і не розкаюється. В перерві між засіданнями він при Даниловій нецензурно вилаявся в бік потерпілих, заявив, що наступного разу “посилатиме” суддю, а також, що на суди він приїжджати більше не буде. Крім того, на засіданні не розглядалися справи, щодо порушених проти нього двох нових кримінальних проваджень. 

За рішенням судді Ірини Благої, Харківський буде утримуватися під вартою в ізоляторі до 19 березня, до терміну надходження до суду решти необхідних доказів скоєння Харківським двох нових карних справ. Неповнолітньому злочинцю продовжує загрожувати до 7 років утримання за ґратами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.