Четвер, 13 Червня, 2024

Завершено ремонт автомобільної дороги Харків – Липці – Борисівка

На Харківщині інтенсивно ремонтують дороги, на це не можна не звернути увагу. Сьогодні спеціальну техніку та дорожніх робітників можна побачити на кількох ділянках Окружної дороги. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Програма Президента України «Велике будівництво» у харківській області працює, що тішить як водіїв, так і пасажирів з пішоходами. Тепер дістатися з передмістя Харкова до міста можна набагато швидше і комфортніше.

Роботи з укладання асфальтного покриття завершилися на дорозі Харків – Липці – Борисівка. Ця дорога – одна з найбільш завантажених у регіоні.

Забезпечити безпеку руху на цій ділянці допоможе комплекс заходів, що провели робітники дорожньої служби під час ремонту дороги. На дорозі з інтенсивним рухом вже встановили три радари, які вимірюватимуть швидкість руху транспортних засобів та два світлофори.

Як додаткові заходи безпеки, були встановлені спеціальні маячки, що позначають пішохідні переходи, та системи освітлення.

Нещодавно ремонтні роботи проводилися також на дорозі Харків-Руські Тишки, ремонтували частину дорожнього покриття в Липцях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.