Неділя, 14 Липня, 2024

Ялинку вже встановлюють: Харків готується до Новорічних гулянь

Новорічні свята вже не за горами. А це означає, що саме час готувати місто до святкових новорічних гулянь. На головній площі Харкова вже розпочали роботи з монтажу ялинки. Далі на kharkov-future.

На майданчик, де стоятиме головне новорічне дерево міста, вже доставили ялинкові яруси, каркас та прикраси у вигляді ромбів. Монтажем ялинки зайнята бригада робітників. Місце, де встановлюється ялинка, по периметру огородили огорожею.

Масові гуляння на площі Свободи у Новий рік вже стали традицією для харків’ян та гостей міста. Багато хто навіть зустрічає Новий рік на площі Свободи, оскільки в новорічну ніч тут завжди весело та багатолюдно.

Нагадуємо, що на площі Свободи також встановлюють льодову ковзанку, тому до 31.03.2022 перекрито проїзд від перехрестя вул. Сумській,  вул. Свободи. Об’їзд цієї ділянки праворуч площі.

Як святкували Новий рік на площі минулого року?

Традиція кататися на льодовій ковзанці на головній площі Харкова встановилася, починаючи з 2014 року. З того часу щороку напередодні новорічних свят, на площі встановлюють ковзанку, яку відкривають на початку грудня. Льодова арена працюватиме до кінця березня. Вартість оренди ковзанів на площі Свободи минулого року була 120 грн, яка оплата буде цього сезону поки що невідомо.

Порівняно з минулим сезоном новорічна підготовка ялинки на площі почалася пізніше на два тижні. Монтаж ярмаркової зони минулого року стартував 3 грудня. Дерев’яні будиночки-павільйони призначені для торгівлі новорічними сувенірами та товарами. Ярмарок – місце, де люди проводять досить багато часу, відпочивають та веселяться. Тут також встановлені павільйони, де продають смачний шашлик, ароматний глінтвейн та наливку.

Нагадуємо, що встановлення Будиночка Діда Мороза минулого року скасували через пандемію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.