Четвер, 23 Травня, 2024

Як комунальники підготувалися до погіршення погодних умов?

Під час робочої наради, яка проводилася у Міськраді Харкова, активно обговорювалося питання готовності всіх комунальних служб до негоди та морозів, які очікуються зовсім скоро, у вихідні дні та наступного тижня. Далі на kharkov-future.

Очікують різке зниження температури, тому, щоб забезпечити харків’ян теплом у квартирах, у Теплових мережах підвищують температуру теплоносіїв. Готові працювати й аварійні групи ХТС.

Усі комунальні підприємства Харкова повністю забезпечені всім необхідним для боротьби із негодою. Готові як прибиральна техніка, так і посипальний матеріал для доріг та тротуарів.

Міський електротранспорт працюватиме і вночі, щоб шляхи не зледеніли. Вже розроблено графік руху, якого дотримуватимуться.

Для прибирання доріг Харкова підготували 289 одиниць сучасної прибиральної техніки. У достатній кількості заготовлена ​​також піщано-сольова суміш. Служби, які відповідають за безпеку, працюватимуть цілодобово.

До всіх водіїв Харкова велике прохання! Не залишати транспортні засоби вздовж дороги на узбіччі, оскільки припарковані автомобілі дуже заважають прибиральній техніці.

Синоптики дають невтішні прогнози на найближчі дні, очікується крижаний дощ та ожеледиця. За словами синоптиків, весь попередній тиждень буде морозним. Саме в такі зимові дні на тротуарах та дорогах Харкова травмується найбільше людей. Комунальні служби вживуть всіх заходів, але від неприємностей при ожеледиці не застрахований ніхто.

При падінні на лід можна отримати сильну травму. Якщо є можливість, літнім людям у сильну ожеледицю, без необхідності, краще не виходити з дому.

Сподіватимемося, що комунальні служби, як і обіцяно, відмінно справляться з поставленими завданнями щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.