Четвер, 13 Червня, 2024

У Харкові буде велодоріжка з підземним переходом

Велосипедистів у нашому місті стає дедалі більше. Пристрасть до велосипедного спорту і просто прогулянок на велосипедах — улюблене дозвілля для багатьох харків’ян. Люди виїжджають на велосипедні прогулянки цілими сім’ями, з дітьми та друзями. Відповідно для їзди на велосипедах у місті мають бути обладнані доріжки, щоб велосипедисти могли рухатися безпечно та не заважати пішоходам та автомобільному транспорту, пише kharkov-future.com.ua.

Реконструкція переходу для зручності велосипедистів

У місті постійно порушуються питання щодо обладнання велосипедних доріжок. Планується, що вже найближчим часом велосипедисти Харкова можуть безперешкодно їздити через підземний перехід у Сокільниках. Саме тут велосипедистів, особливо багато у вихідні та святкові дні. Зрозуміло, що створення такого підземного переходу, обладнаного для потреб любителів велоспорту, буде чудовим рішенням.

Перехід про який йде мова знайом багатьом, оскільки знаходиться в жвавому місці, на перехресті вулиці Дерев’янко з Білгородським шосе. Це рішення, яке стосується переобладнання переходу, було ухвалено під час проведення виїзної наради мера нашого міста. Терехов підкреслив, що цей проект став реальністю завдяки ініціативі багатьох харків’ян, які повідомили про свою пропозицію владі.

Надходили повідомлення від багатьох любителів велоспорту, в яких люди просили зробити трасу безперервною, від Саржиного яру до велосипедної доріжки, що знаходиться в Лісопарку. На запити населення влада звернула увагу і вирішила розробити проект, який передбачає автономний переїзд велосипедистами через підземний перехід.

Коли обладнають з’їзд для велосипедистів?

Незабаром, коли проект буде реалізовано, велосипедистам не потрібно буде зупинятися, вони зможуть проїхати жваве перехрестя через зручний підземний перехід. Для цього в переході буде обладнано спеціальний з’їзд, поряд з пішохідними сходами. У переході буде передбачено окрему смугу для руху пішоходів та окрему смугу для руху велосипедистів. З’їзд планують збудувати навесні 2022 року. Будівництво не повинно зайняти багато часу, тому велосипедисти зможуть користуватися спеціально відведеною підземною доріжкою вже найближчим часом.

Таким чином обладнаний для велосипедистів підземний перехід стане частиною зеленої зони від вулиці Динамівська на вулицю Сумська, через Сокільники. В результаті довжина усієї велосипедної доріжки досягне 38 км.

Міські маршрути для велосипедистів стають уже гарною традицією у нашому місті. Захоплюючі велосипедні маршрути є не лише в центрі міста та в парковій, лісовій зоні, а й за містом. Пункти прокату велосипедів мають попит, оскільки багато хто вже оцінив красу і користь велосипедних прогулянок. Якщо власного велосипеда немає, транспорт можна взяти напрокат. Популярність велосипедного спорту помітно зростає, оскільки на велосипедах сьогодні їздять усі: діти, дорослі, молодь, люди старшого віку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.