Субота, 18 Травня, 2024

У харківській підземці наводять лад

Харківські підприємці неодноразово говорили про те, що оренда у метрополітені міста необґрунтовано висока. Торгові точки, що використовуються для малого бізнесу, стали збитковими. З цієї причини підприємці Харкова звернулися до мера з проханням врегулювання цього питання. Далі на kharkov-future.com.ua.

Вартість оренди кіосків у метро Харкова

Усі торгові точки та кіоски у підземці перебувають у підпорядкуванні комунального підприємства “Підземне місто”. Нещодавно керівники підприємства вирішили підвищити оренду для власників торгових точок на території метрополітену. Підприємці були неприємно здивовані цією новиною, оскільки і до подорожчання вартість оренди в метро була чималою.

КП вирішило підняти вартість оренди, поставивши підприємців перед фактом.

У середині лютого 2022 року КП надіслало всім власникам малого бізнесу, які орендують торгові точки в підземці, листи з повідомленням про те, що сума оренди стає вищою. При цьому додаткові угоди не наголошувалися. Документ не був затверджений підписами та печатками, листи залишили біля кіосків та торгових точок. Отримавши повідомлення, багато підприємців було шоковано, оскільки сума оренди в метро зросла вдвічі і більше. Вартість послуги оренди збільшилася, а це означає, що кіоск у метро повинен почати заробляти більше, що дуже складно здійснити прямо зараз.

Що кажуть підприємці, які орендують кіоски у метрополітені?

Деякі підприємці, власники малого бізнесу, змушені залишати свої кіоски на території підземки, оскільки сума нової оренди стала для багатьох непідйомною. Кіоски працюють у переходах метрополітену багато років і мають постійних клієнтів, але сума оренди, що виросла різко, може зробити бізнес збитковим, що звичайно ж не подобається підприємцям.

Ціна оренди кіоску в підземці – це два фактори, які включають вартість утримання території та користування приміщенням. Підприємці говорять про те, що суми, що сплачуються за оренду, постійно збільшуються, але переходи не модернізують та не ремонтують.

Як відреагувала влада міста на скарги підприємців?

Мер Першої столиці пообіцяв, що вже найближчим часом у переходах підземки буде наведено лад. Це буде зроблено для того, щоб малий бізнес бачив, за що сплачує високу орендну плату.

Планується, що модернізація переходів метро проводитиметься поступово. Необхідно вибрати правильну логістику, оскільки є станції метро, ​​де немає торгових точок. Метрополітену також невигідно, щоб підприємці йшли.

Підприємцям має бути комфортно вести свій бізнес. Якщо навести лад у переходах, кіоски та торгові точки виглядатимуть привабливіше в очах клієнтів. Покупці будуть підходити, робити покупки, а не намагатися якнайшвидше пройти повз, а для цього переходи повинні мати належний вигляд, освітлення. Модернізація переходів стимулюватиме клієнтів здійснювати покупки, а це означає, що підприємці зможуть заробляти більше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.