Середа, 24 Квітня, 2024

Скільки поліцейських охоронятиме харків’ян на Новий рік та Різдво?

На Новий рік та Різдво у Харкові на вулиці буде виведено понад 2500 осіб, які працюють у правоохоронних органах. Вже відомо, що підтримуватимуть порядок у місті поліцейські (2300 осіб) та службовці Національної гвардії (230 осіб). Далі на kharkov-future.

Щоб забезпечити дотримання порядку на вулицях міста, проводяться деякі превентивні заходи. Ці дії поліції спрямовані на забезпечення спокою та безпеки громадян.

Працівники поліції проводять зустрічі з тими, хто керуватиме проведенням масових заходів у місті. Також проводяться профілактичні роботи, спрямовані на виконання всіх належних заходів, які не дають коронавірусної інфекції поширюватись.

У Поліції вже створено та затверджено склади оперативних груп та резерву. Проведені бесіди з особовим складом, який відповідально виконуватиме взяті на себе обов’язки щодо захисту безпеки городян.

На першому місці – виконання законів, забезпечення безпеки та недопущення різних правопорушень, включаючи карантинні обмеження, які працюють сьогодні у Харкові. В обов’язковому порядку проводитимуться обстеження місць гулянь та свят на наявність підозрілих предметів.

Під час новорічних святкувань у Харкові посилять патрулювання територій. До роботи з організації та дотримання громадського порядку у місті буде залучено військовослужбовців Нацгвардії.

Імовірно, на святкових заходах у Харкові буде понад дві тис. відвідувачів. До парку імені Горького, на відкриття ялинки, можуть приїхати близько двадцяти тисяч гостей. На головній площі міста в Новорічну ніч збереться близько сорока тис. На Різдво церкви та храми відвідають понад сто тисяч людей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.