Вівторок, 21 Травня, 2024

Ковзанку в Каравані перетворили на затишний фудкорт

Реконструкція ТРЦ Караван відкрила нові можливості. Харків’яни та гості нашого міста люблять відвідувати цей торговий центр, оскільки тут можна не тільки зробити необхідні покупки, а ще й добре відпочити. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

На місці звичної всім ковзанки в Каравані встановили величезний фудкорт. Ця територія ще обгороджена і відвідувачів немає, але незабаром фудкорт відкриється, це видно, оскільки підготовку до відкриття практично завершено.

Закривати ковзанку збиралися ще наприкінці літа. Це рішення було пов’язане з тим, що крига була порожньою, а відвідувачів у кафе та ресторанах досить багато. Керівництво ТРЦ вирішило зробити реконструкцію, щоб у приміщеннях було просторіше.

Фудкорт зможе прийняти одночасно близько 600 відвідувачів і тут точно не буде тісно. Локація має привабливий зовнішній вигляд, простора та зручна. Облаштована за всіма правилами зона для їжі та відпочинку буде привабливим місцем, де відвідувачі торговельного центру із задоволенням відпочиватимуть.

Ресторани із затишною атмосферою, просторі заклади зі стравами з європейської та азійської кухонь. Зони з диванами та барні стійки, тут кожен знайде для себе затишний куточок, де можна відпочити та розслабитись.

Продумане зонування дозволяє відвідувачам різних закладів мінімально контактувати один з одним. На фудкорті з радістю чекають на всіх: молодь, сім’ї з дітьми та людей поважного віку. Знайдеться місце, де відпочити дітям, щоб дорослі змогли насолодитися трапезою. Є спеціально обладнана дитяча зона, захоплюючі лабіринти та гірки. Тут діти зможуть пограти та безпечно провести час.

Після завершення реконструкції тут також заплановано проведення івентів. Сюди приїжджатимуть з концертами та виступами артисти та відомі особи. Буде цікаво та весело, а головне – зручно та просторо!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.