Четвер, 23 Травня, 2024

Електричний автомобіль, який придумали у Харкові, коштуватиме лише 170 000 грн.

Представники компанії Vilkon, яка знаходиться в Україні в місті Харків, повідомили про те, що представили на розгляд громадськості автомобіль з електричним двигуном, ціна якого буде дуже доступною для багатьох українців. Вартість електромобіля – 170 тисяч гривень. Далі на kharkov-future.

Авто з електричним мотором має назву Lulida T6, на українському ринку транспорт матиме іншу назву Vilkon JG. З Китаю до Харкова планують привозити кузови та окремо осередки батареї. Складання батарей, монтаж, складання електричної системи та інші важливі роботи проводитимуться професійними фахівцями у харківських цехах.

Особливості авто з електромотором

Машина з електродвигуном має невеликі розміри, але це повноцінний автомобіль. Технічні параметри: п’ятидверний хетчбек на чотири місця, class А. Задні сидіння можуть складатися, об’єм багажного відділення вийде 1 куб.м. Такі параметри електричного авто дають можливість використовувати його як робочу машину, наприклад, для доставки різного вантажу по місту.

Є вантажний варіант автомобіля, але його ще не показали. Вантажний електричний автомобіль випустять після того, як буде запущена у виробництво електрична версія авто.

Відповідність ціни та якості

Електричне авто повністю відповідає запиту ціна/якість. Потужність електричного двигуна 4 кВт, транспортний засіб може розганятися до 55 км/год. Такої швидкості цілком достатньо для автомобіля, який їздитиме переважно міськими вулицями. Базова ємність АКБ становить 100 А·год, заряду батареї вистачить на 100 кілометрів їзди. А якщо купити покращений варіант, машина зможе проїхати вже приблизно 200 кілометрів, що є суттєвою різницею.

Додаткове обладнання

Вілкон-Лулід має додаткові опції, що покращують комфортність пересування, в комплектації передбачено обігрів салону, електричні підйомники скла, камера. Однак, необхідно розуміти, що наявність додаткових пристроїв буде відображатися на пробігу, особливо при експлуатації електромобіля в холодну пору року.

Після того, як автомобілі з електричними двигунами почнуть продавати у місті Харків, компанія планує розпочати продаж і в інших українських містах. Можливо, електромобіль буде запропонований покупцям і на зовнішніх ринках, але говорити про це поки що рано.

Екологічний транспорт міцно входить у життя багатьох країн. Тішить, що в Україні з’явився доступний за ціною автомобіль з електричним двигуном, який можуть дозволити купити собі багато хто. У Європі, Китаї та Америці населення масово пересідає на електричні транспортні засоби, оскільки це турбота про екологію та здоров’я населення. Багато хто вважає, що за електромобілями майбутнє, і від стандартних бензинових та дизельних авто найближчим часом відмовиться значна кількість людей, особливо в тому випадку, якщо такий транспорт матиме доступну вартість.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.