Вівторок, 21 Травня, 2024

Електроважмаш виходить із кризової ситуації: 2300 фахівців знову працюють

У Олександра Скакуна відбулася зустріч з працівниками колективу вже колишнього “Електроважмашу”, що разом із “Турбоатом” зараз входять до складу організованого концерну. Далі на kharkov-future.

Обстановку, яка сьогодні на підприємстві, можна сміливо назвати такою, що до праці на заводі повернулося понад дві тисячі фахівців.

Виробничі плани: що випускатимуть?

Об’єднання двох промислових гігантів Харкова до єдиного концерну дозволило зробити великий крок назустріч майбутньому, оскільки це об’єднання дозволяє підприємствам прогресивно розвиватися, не зупиняти свою роботу. Концерн, що утворився, вийшов потужним і його продукція зможе сміливо скласти конкуренцію товарам, які виробляються на світовому ринку.

Керівний склад сьогодні усвідомлює, що негайно слід робити, яку продукцію випускати і в якій кількості, з чим доведеться зіткнутися та які дії робити, щоб залишатися на ринку. Є перелік найменувань продукції, яка буде випущена та буде затребуваною. Вже є замовники та затверджений графік заходів. Плани підприємства розроблено та затверджено на рік.

Підписано контракти з головними покупцями на 1720 штук двигунів ДК-118, які будуть випущені на виробництві протягом 2022 року. Вже у грудні комплектується сировинна база, матеріал для виробництва продукції. Крівники підписали контракт на транспортування виробів, які вже будуть випущені у січні.

Заборгованості із заробітної плати робітникам “Електроважмашу” активно сплачують

Грошові заборгованості, які підприємство мало виплатити працівникам “Електроважмашу”, почали активними темпами виплачувати. Протягом трьох місяців працівникам уже виплатили суму заборгованості із зарплати, яка становить близько 78 млн. гривень.

Залишається ще борг 11 млн. гривень, яку підприємство також погашатиме поступово. Перед Новим роком усі робітники отримають заробітну плату та авансовий платіж.

У планах керівництва підприємства також збільшення середньої зарплати до 12 тис. гривень із 8 тис., які є сьогодні.

Для робітників буде відкрито їдальню на території підприємства.

Підтримка промислової сім’ї: які плани на майбутнє?

Головний напрямок підприємства – це генератори та гідроенергетика. Місією керівництва є завантаження заводу за кожною спрямованістю, щоб підприємство випускало потрібну продукцію та працювало на повну силу.

Колишнє підприємство “Турбоатом” та завод “Електроважмаш” поєднали в єдине підприємство і вже у грудні об’єднаний концерн розпочав свою роботу, а починаючи з 1.01.2022 завод матиме один баланс.

Хочеться вірити, що зміни, що відбулися, допоможуть харків’янам почуватися впевнено і спокійно, оскільки наявність виробничих потужностей у нашому місті, дає можливість людям працювати, отримувати хорошу зарплату і жити гідно. Впевненість у завтрашньому дні важлива для кожного.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.