Вівторок, 18 Червня, 2024

Дружинники вийшли на вулиці Харкова: перші дні роботи помічників поліції

З першого дня зими територію Індустріального району Харкова патрулює поліція із представниками громадського формування. Спільні патрулювання мають забезпечити порядок на вулицях міста, оскільки маршрут патрулювання складається,виходячи зі скарг самих харків’ян. Далі на kharkov-future.com.ua.

В Індустріальному районі сьогодні працюють три такі патрульні бригади, незабаром планується збільшити кількість патрулів до десяти. Патрулі виходять на вулиці о 18:00 та працюють до 23:00.

Пілотний проект, який передбачає співпрацю поліції та дружинників, спрямований на забезпечення порядку на вулицях. Самостійно дружинники не можуть здійснювати патрулювання, добровольці стежать за порядком спільно з працівниками поліції.

Сьогодні склали п’ять маршрутів, за якими проводитиметься патрулювання району. Ознайомчий період – перші чотирнадцять днів роботи, покаже, наскільки ефективним виявиться таке патрулювання.

У складі патрулів – добровольці. Стати представником громадського формування може повнолітній, не судимий чоловік, який пройшов спеціальну підготовку та має відповідні документи. Дружинники мають знати закони України, свої права та обов’язки.

Кожен член формування повинен мати при собі посвідчення та пов’язку “Громадське формування”.

Патрулі вийшли на харківські вулиці, згідно з Меморандумом, який підписали в мерії Харкова. За словами Терехова, дружинники слідкуватимуть за порядком, оскільки мешканці міста часто скаржаться на наявність точок, де продають спиртні напої на розлив, а також закладників, які займаються розповсюдженням наркотиків. Таким чином, добровольці допомагатимуть поліції охороняти громадський порядок.

Очікується, що такі патрулі незабаром з’являться і в інших районах міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.