Вівторок, 21 Травня, 2024

Чи дорожчатиме проїзд у метро у Харкові?

Метро в Харкові — найпопулярніший транспорт, оскільки дозволяє швидко пересуватися центром міста, де завжди багато автомобільних пробок. Метро пов’язує віддалені райони міста між собою та з центральною частиною, а також дозволяє розрахувати час у дорозі з точністю до хвилин, що важливо для міста мільйонника, яким є Харків. Більше на kharkov-future.com.ua.

Тарифи залишаються незмінними

Вартість проїзду в метро хвилює багатьох харків’ян та гостей міста, більшість студентів та працюючих людей користуються послугами метрополітену щодня.

Мер міста, під час зустрічі з представниками підприємства “Харківський метрополітен”, наголосив, що вартість проїзду в метро не підвищуватиметься. Тарифи на перевезення пасажирів залишаються незмінними. Жителям нашого міста така новина, звичайно ж, припаде до душі, однак для самого підприємства — це не дуже хороша новина. За словами Терехова, від тарифів на проїзд у метрополітені залежить рівень заробітної плати працівників харківського метро та рентабельність роботи самого підприємства.

Щоб якість перевезень не постраждала, як і рівень зарплати працівників метрополітену, міська влада пообіцяла надати фінансову підтримку підприємству. Мер розповів про те, що також розглядається можливість отримання пільг на послуги з оплати комуналки для працівників підземки.

Глава Харкова наголосив, що сьогодні у пріоритеті відновлення будівельних робіт третьої лінії. Міський голова пообіцяв, що будівельні роботи на станціях “Державинській” та “Одеській” розпочнуться у 2022 році. Кошти на ці роботи вже виділено і перебувають на рахунках, проводиться тендер на будівництво.

Коли будуватимуть нові станції метро?

У міській раді розповіли про те, що буде відновлено будівельні роботи на лінії Олексіївська. У мерії підтвердили інформацію про затверджений проект з будівництва підземки та проведення всіх необхідних тендерів.

Вже на початку весни 2022 року буде визначено переможця тендеру. Будуватимуть метро у Харкові за допомогою серйозної міжнародної корпорації. Кошти для цих заходів виділені і знаходяться на рахунках.

Буде збудовано електродепо для обслуговування рухомого складу. Депо збудують на станції метро “Перемога”. Також буде оновлено рухомий склад, з’являться нові вагони та потяги.

У 2022 році активно будуватимуть нові станції “Державинську” та “Одеську”. Будівництво розпочнеться найближчими місяцями, також будуватимуть тунелі для перегону поїздів.

Скільки знадобиться часу, щоб збудувати нові станції?

Місто дуже чекає на будівництво нових станцій підземки. Планується, що метро зможе розвантажити наземний транспорт та допоможе людям швидше пересуватися містом. Щоб завершити будівництво нових станцій, знадобиться близько чотирьох років. Такі терміни вказують сьогодні у мерії Харкова.

Точної дати, коли завершаться тендерні процедури та розпочнуться будівельні роботи, поки що немає. Коли буде обрано підрядника і будівництво почнеться, можна буде говорити про терміни більш ясно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.