Субота, 18 Травня, 2024

Як оплатити онлайн кредит у Харкові?

Сфера мікрокредитування користується підвищеним попитом серед українських позичальників. Багато в чому це пов’язано з простотою і зручністю підписання договору. Щоб стати клієнтом, достатньо заповнити невелику анкету і дочекатися отримання позитивної відповіді.

Оформлення онлайн позики

Щоб отримати кредит на карту в Харкові або в будь-якому іншому регіоні, досить дотримуватися чітку послідовність дій. Інструкція має на увазі під собою:

 1. Перехід на офіційний сайт обраного кредитора в інтернеті.
 2. Натискання на клавішу реєстрації особистого кабінету.
 3. У знову відкрилася формі після авторизації потенційний позичальник здійснює перехід в підкатегорію заповнення анкетних даних.
 4. Підтвердження номера мобільного телефону для організації зворотного зв’язку в разі необхідності.
 5. На наступному етапі здійснюється формування заявки.
 6. Далі потрібно підтвердити наміри сформувати запит і дочекатися отримання позитивного рішення.

Ключовим моментом є переказ кредитних коштів. Позичальники повинні розуміти, що за умовами мікрокредитування, гроші перераховуються виключно на банківську карту клієнта. Будь-які спроби отримати позику альтернативним методом тягне за собою негайний відмову, про що свідчать численні відгуки.

Заповнення анкети

Процедура заповнення форми персональними даними при формуванні заявки не викликає яких-небудь складнощів. Потенційним позичальникам досить вказати:

 • повні ініціали;
 • актуальний номер мобільного телефону. Рекомендується додатково вказати адресу електронної пошти, щоб регулярно отримувати повідомлення від служби підтримки МФО про майбутні акції та спецпропозиції;
 • місце постійного і фактичного проживання – якщо він відрізняється між собою;
 • дата народження.

Щоб істотно підвищить шанси на отримання кредиту, додатково рекомендується вказати наявність або відсутність офіційного працевлаштування, контактні дані родичів або друзів, близьких. Після цього потрібно перевірити подану інформацію на предмет виявлення помилок або помилок, інакше є ймовірність відмови з витікаючими помилками.

Як оплатити кредит в МФО

За умовами мікрокредитування, погашення боргових зобов’язань перед кредитором здійснюється одним з найбільш оптимальних для позичальника способом. До поширених відносять:

 • через зареєстрований обліковий запис на порталі МФО. У такому випадку відсутня сервісний збір, що виключає додаткову переплату;
 • за допомогою платіжних терміналів самообслуговування клієнтів. Наприклад, ПриватБанку, EasyPay та інших;
 • через касу банківських установ.

Останній варіант передбачає виконання транзакції протягом 3-х днів, що може стати причиною виникнення прострочень. Про це потрібно знати, щоб уникнути наслідків у вигляді формування прострочень з подальшим нарахуванням штрафних санкцій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.