Вівторок, 21 Травня, 2024

Харківський державний академічний український драматичний театр імені Т. Шевченка

Багато хто приїжджаючи до Харкова обмірковує куди б йому сходити. Це й не дивно, адже в місті є величезна кількість місць, які можна відвідати. Це і маленькі церкви, і величезні торгівельні центри, і чудові пам’ятки архітектури. Але якщо ж ви просто хочете культурний відпочинок, справжніх аристократів, то варто сходити в Харківський державний драматичний театр імені Т.Шевченка, пише kharkov-future.com.ua.

Чим примітний театр?

Що ж незаперечним плюсом цього місця є не тільки, те що знаходиться всередині театру, а й зовні. Багато архітекторів і скульптори побачать в ньому не схожість з іншими будівлями навколо, а також неповторний стиль. Це й не дивно, адже даний театр є одним з перших українських радянських театрів. Так що в нього вкладали всю душу і майстерність архітектори тих часів. Крім цього на стінах театру можна трохи ознайомитися з історією і побачити акторів, які в ньому колись грали.

Звичайно і те що всередині мало кого засмутило. Величезний зал і прекрасна сцена все це дає людям не вимушений “Вау” ефект. Звичайно багато хто зможе знайти і мінуси, адже належного догляду театр на жаль не отримує. Не можна сказати що він в жахливому стані, а й ідеальним його також не назвеш. У будь-якому випадку, якщо любите п’єси та вистави, або ж просто любите старовинну архітектуру і бажаєте побачити таке знамените місце, то сходити і подивитися варто. У разі ж, якщо ви не є величезним цінителем мистецтва архітектури і драми в Харкові є інші місця куди можна сходити і зайнятися чимось цікавим. Я б сказав даний театр для справжніх любителів мистецтва.

Історія театру

Театр імені Т.Шевченка будувався на базі вже знищеного театру “Березіль”. Цей театр створювався в 1922. Закриття театру трапилося через те що його керівників звинуватили в зраді батьківщини і розстріляли. Театр необхідно було рятувати і від того його якраз і перейменували, щоб за театром не ходила дурна слава. Перейменували його в 1935.

Насправді з театром не відбувалося ніяких серйозних змін. Він просто переходив від режисера до режисера і через це періодично мінялися стилі, які в ньому грають. Але звичайно ж, якби театр не створив нічого цікавого про нього б в принципі вже забули. Але він живе до сих пір і ставить різні спектаклі.

А все завдяки навчанню акторів. Завдяки цьому театр брав участь у міжнародних конкурсах в багатьох європейських країнах. У 2004 режисерові Андрію Жолдаком видали премію ЮНЕСКО, а театральна трупа в тому ж 2004 була визнана однією з кращих труп Європи і входила в топ-10.

І це лише малі його заслуги. Його керівництво максимально намагається продемонструвати даний театр у всій красі. Актори демонструють чудову гру, а режисери прямо таки створюють величезну кількість історій на сцені в які ти з задоволенням віриш. Так що повторюся, якщо ви великий любитель театрального мистецтва, то сходити все ж таки варто.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.