Середа, 24 Квітня, 2024

Історія Комп’ютерної Академії “IT Step” у Харкові

Комп’ютерна Академія “IT Step” (в Україні раніше називалась Комп’ютерна Академія “Шаг”) ― всесвітня мережа навчальних закладів. Загальна кількість країн, охоплених системою освіти, налічує 21, а кількість філіалів становить 99. Метою академії є надання освітніх послуг дорослим і дітям у сфері IT-індустрії відповідно до вимог ринку праці. Далі на kharkov-future.

В Харкові такий заклад розпочав свою роботу у 2002 році, інформує сайт Kharkov.detivgorode.ua. Головні принципи роботи Академії:

  • орієнтування на сучасні технології;
  • потужна технічна та методична база;
  • професійні викладачі ― практики.

В структурі закладу представлена і Мала комп’ютерна Академія, яка займається освітою для дітей віком від 6 до 14 років. Вона дає знання дітям і підліткам, які цікавляться сферою інформаційних технологій і бажають розвиватись в цьому напрямку з метою подальшої реалізації своїх навичок. 

Комп’ютерна Академія “IT Step”: час появи, концепція, особливості роботи

Академія являє собою найбільший в Україні недержавний ЗВО, який спеціалізується саме на комп’ютерній освіті. Її засновано в Одесі у 1999 році Дмитром Олександровичем Корчевським, а у 2002 році перший свій набір студентів здійснив харківський філіал.

У 2001 році Комп’ютерна Академія “IT Step” отримала першу ліцензію Міністерства освіти та науки України. Водночас досить довго до навчального закладу було недовірливе ставлення, оскільки він не мав акредитації і не був вишем у повному розумінні слова. 

У кінці 2016 року Львівська філія Академії стала першою приватною освітньою установою в IT-сфері, яка отримала від МОН України ліцензію ВНЗ. Акредитація, яку здобула ця установа, дозволила готувати фахівців рівня “бакалавр” і “магістр”. 

У 2018 році в Харкові з’явився Технологічний університет “IT Step”. Це відбулось 12 лютого 2018 року на Загальних зборах засновників. Офіційно виш зареєстрували 21 лютого 2018 року, а керівником університету оголосили Зайцева Віталія Єгоровича. 

Як підкреслюють співробітники харківського філіалу Академії на офіційному сайті, програма навчання постійно оновлюється. Академія надає найактуальніші та найзатребуваніші знання, які дозволять випускникам посісти гідне місце у кращих IT-фірмах.

Компанія намагається охопити якомога більше галузей інформаційних технологій, і всебічно розкрити для студентів суть комп’ютерних наук. Діють різноманітні курси, зокрема, 3D-дизайну інтер’єру та екстер’єру, Front-end розробки, з SMM і таргeтингу, та інші.

Напрямки професійної підготовки:

  • “Розробка програмного забезпечення”;
  • “Комп’ютерна графіка та дизайн”;
  • “Мережі та кібербезпека”.

Основна ідея творців освітньої мережі ― якомога більше практики. Студенти з перших тижнів навчання працюють над реальними практичними кейсами. Під час навчання вони можуть отримати сертифікацію Microsoft, Cisco та Autodesk.

Лейтмотив діяльності Академії ― дати студентам такі знання та навички, які є затребуваними на сучасному ринку праці.

Структура Академії “IT Step” 

Академія надає освітні послуги школярам і студентам. До її структури входять:

  • Мала комп’ютерна Академія “IT Step School” ― загальноосвітня школа майбутнього з поглибленим вивченням інформаційних технологій та іноземних мов. Традиційні дисципліни тут чергуються із заняттями з веб-дизайну, програмування, розвитком “м’яких навичок” та вивченням основ підприємництва;
  • Онлайн-школа “Unicorn World Virtual School”. Головна особливість школи полягає в інноваційному підході до навчання та засвоєнні знань через гру. Уроки відбуваються у вигляді комп’ютерної гри. Контрольні роботи замінені захоплюючими квестами, а замість оцінок учні отримують нові суперсили для ігрового персонажа;
  • Харківський технологічний університет “IT Step”. Це провідний вищий навчальний заклад, який дає практичні знання в області IT-технологій. Виш пропонує широкий спектр програм навчання з різних напрямків в ІТ-сфері, забезпечуючи можливість вибрати свій оптимальний шлях. Коледж при університеті допоможе після 9-го класу здобути актуальні професії в сфері інформаційних технологій.

Комп’ютерна Академія “IT Step” у Харкові розташована за адресою: вулиця Малом’ясницька, 9/11. Найближча станція метро ― “Проспект Гагаріна”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.