Неділя, 14 Липня, 2024

Як правильно підібрати собі зручне взуття та де це можна зробити в Харкові

Давно відомий факт: вибір взуття впливає не лише стан ваших ніг, але й на все тіло. Хороше, якісне взуття допоможе вам почуватися якнайкраще, запобігає травмам та налаштовує на позитивний настрій.

Взуття — це фундамент вашого тіла

Поради, як правильно обрати собі взуття, на що в першу чергу треба звернути увагу, розпочнемо з алегорії: взуття ґрунтує тіло, воно як фундамент будинку. Якщо будинок побудований на товстому й м’якому фундаменті, він буде хитким і нерівним. Те ж саме станеться з вашим тілом, якщо ви оберете взуття з м’якою, товстою підошвою. Перевірте основу обраного черевика, обережно зігнувши його. Якщо черевик складається навпіл, це означає, що він занадто м’який. Коли ж він дещо згинається, але при тому залишається жорстким, ви матимете надійний фундамент. Якщо постійно носити взуття лише, з пласкою підошвою, із часом можуть з’явитись проблеми у вигляді болі в стопах.

Ще одна практична порада — не купуйте взуття просто тому, що воно вашого улюбленого кольору, на нього великі знижки або вам порадив друг. Обирайте ті моделі, які вам найбільш зручні. Не забувайте про сезонність взуття, дутики чоловічі зимові логічно купити на зиму, а босоніжки на літо. Якщо ви купуєте у звичайному магазині, тут усе зрозуміло можна прийти поміряти. Якщо ж покупка відбувається онлайн, то, у першу чергу, потрібно ретельно виміряти ногу, щоб визначити потрібний розмір і ширину. Запам’ятайте, що розмір і форма вашої стопи можуть змінюватися із часом, тому перед кожною покупкою потрібно робити нові заміри.

Високі підбори — стрес для організму

Спеціалісти також радять спробувати різні бренди та стилі взуття, щоб знайти той, який вам найбільше подобається та підходить. Не дозволяйте лояльності до якогось бренду завадити вам дослідити інші можливі варіанти. Також старайтесь уникати черевиків із вузьким носком, у якому між великим пальцем ноги та краєм взуття немає проміжку, принаймні одного сантиметру. Якщо міряєте взуття наживо не забувайте, взувши черевики встати та походити в цьому взутті, щоби побачити та відчути, що відчувають ваші ноги. Щоби почуватись комфортно та безпечно:

  • обирайте взуття з міцною основою;
  • переконайтеся, що наявна вбудована арка
  • обирайте взуття зі шнурівкою.

Взуття не служить вічно. Як зрозуміти, що прийшов час його міняти і йти купувати нове? Оновлення взуттєвого гардероба необхідне, коли текстура на підошвах ваших черевиків починає зношуватися, особливо в районі п’ят. І якщо ви вже вирішили змінити своє старе взуття, то чому б не спробувати якийсь новий бренд чи стиль. Наприклад, кросівки чоловічі білі з магазину INTERTOP.

Ні для кого не секрет, що підбори це стрес для організму, особливо при тривалому їх носінні. Але якщо дуже хочеться, то, звичайно, можна носити й такі мешти. Але спробуйте максимально послабити вплив високих підборів на ваші ноги. Наприклад, якщо ви вирішили взути підбори на якийсь захід, попросіть друга підвезти вас до місця його проведення або самі припаркуйтеся неподалік, щоб вам не довелося ходити в цьому взутті довгі відстані. А ще краще, одягніть взуття для прогулянок, наприклад, кросівки, і перевзуйтеся на підбори, перш ніж, заходити на захід.

І не забувайте заходити в харківський магазин INTERTOP, де ви зможете знайти багатий вибір моделей найвищої якості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.