Субота, 18 Травня, 2024

Очищувач повітря — користь для здоровʼя

Якщо ви не власник заміського будинку, розташованого в екологічно чистому районі, повітря у квартирі потребує очищення. Багато домівок розміщені неподалік від заводів, трас, підприємств та іншого. Усе це є поганим чинником для чистоти того, чим люди дихають. Особливо прискіпливо варто ставитися до повітря алергікам та сім’ям із маленькими дітьми. Вихід є — очищувати за допомогою спеціальної техніки.

Чим корисний очисник повітря

Звичні способи очищення, такі як провітрювання, вологе прибирання, наявність кімнатних рослин, не здатні кардинально змінити якість повітря. Для цього є спеціальна побутова техніка. У магазинах представлено багато моделей із різними характеристиками. Але основне завдання одне — очищення. Чим саме корисна така техніка:

  • видаляє пил, фрагменти шкірного та волосяного покриву людини;
  • знешкоджує алергени, що містяться в повітрі, плісняву і грибок;
  • усуває неприємні запахи;
  • вбиває пилового кліща;
  • запобігає розповсюдженню вірусів та бактерій.

Це обов’язковий атрибут для людей із чутливим імунітетом, дітей або літніх родичів. У сім’ях із домашніми улюбленцями очищувачі повітря незамінні незалежно від типу шерсті. Через вікна, вентиляцію чи під’їзд до приміщення може потрапляти дим сигарет — так ви стаєте пасивним курцем. 

Ви помиляєтесь, якщо вважаєте, що ретельно прибираєте, адже використовуєте багато хімічних речовин. На жаль, чим ефективніший побутовий засіб, тим він шкідливіший. До цієї групи належать лак для волосся, парфуми, а також клеї, фарби, освіжувачі повітря — усі вони забруднюють і обтяжують мікроклімат у квартирі. Якщо ви любите часто й багато ними користуватися, включений час від часу пристрій для будинку точно не буде зайвим.

Як очищувач перетворю повітря на корисне

Прилад фільтрує кімнатне повітря через «всмоктування» всередину спеціальним вентилятором. Далі йде етап очищення. Проходячи через фільтри, повітря звільняється від запахів, мікробів, пилу та іншого. Останній етап — іонізація, озонування та зволоження. Але ці режими передбачені виробниками не у всіх моделях.

Переваги приладу зі зволоженням

Пристрій підтримує вологість у приміщенні на оптимальному рівні. Ось, як саме це допомагає здоров’ю: 

  • усуває пересихання слизових;
  • попереджає передчасне старіння шкіри;
  • підтримує імунітет та зменшує ризик захворювання на ГРВІ;
  • створює сприятливу атмосферу у приміщенні для легкого дихання.

Прилади необхідні в кімнатах, де живуть діти, — вологе прохолодне повітря зміцнює захисні функції організму та допомагає легше справлятися із сезонними вірусами. Сучасний пристрій не потребує спеціалізованих знань, достатньо увімкнути його до електромережі. Перед цим обов’язково ознайомтесь з інструкцією, щоб знати, як ефективно використовувати зволожувач, вибираючи правильний режим.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.