Понеділок, 27 Травня, 2024

Чим відрізняється захист картера від захисту двигуна?

Захист картера — це міцна пластина, зазвичай виготовлена ​​з металу або композитних матеріалів. Вона кріпиться на днищі автомобіля і призначена в першу чергу для захисту піддона двигуна від пошкоджень, чи це каміння, бордюри чи несподівані перешкоди на дорозі. Пластина захищає і нижні частини інших агрегатів у моторному відсіку, наприклад, КПП.

Захист двигуна – це ширше поняття. Це комплекс деталей, що включає не тільки захист картера, а й підкрилки, бризковики та пильовики.

На сайті АвтоСфера ви можете переглянути всі ці запчастини автомобілів та почитати характеристики. Ці хлопці добре знаються на захисті й допомогли нам з підготовкою цього матеріалу. Можуть проконсультувати вас.

Основні функції захисту картера

Головне завдання захисту картера — вберегти піддон двигуна від пошкоджень, адже він знаходиться дуже близько до дорожнього покриття й особливо вразливий до ударів. Якщо раптом піддон трісне або заміниться, масло може витекти, що призведе до серйозних проблем з двигуном.

Але це єдина функція захисту картера. Вона також захищає двигун і коробку передач від попадання води, бруду та дрібного каміння. Ще одна важлива перевага — зниження ризику викрадання автомобіля. Металева пластина ускладнює доступ до електропроводки, що створює додаткову перешкоду для зловмисників.

Підбирати пластину потрібно саме для вашого авто. Наприклад, якщо ви хочете купити захист двигуна на Рено, зверніть увагу на його сумісність з підрамником (У деяких моделей Renault, таких як Duster і Logan, захисна пластина повинна бути спроєктована таким чином, щоб кріпитися безпосередньо до підрамника, а не до кузова, забезпечуючи більш жорстке з’єднання та захист від вібрацій), наявність технологічних отворів для зливу олії та конструктивні особливості кріплення до кузова. Переконайтеся, що товщина металу не менше 2 мм, а поверхня захищена від корозії.

Те саме стосується й іншого захисту, наприклад підкрилків. Якщо ви підбираєте підкрилки на Renault, рекомендуємо звернути увагу на матеріал (ABS-пластик або композит), сумісність з точками кузова кріплення і повне покриття колісної арки для надійного захисту від бруду і корозії.

До речі про підкрилки. З’ясуймо, для чого потрібні інші елементи захисту.

Навіщо потрібний захист двигуна

Комплексний захист двигуна забезпечує високий рівень захисту моторного відсіку. Підкрилки оберігають колісні арки та моторний відсік від бруду та вологи, а також дрібних каменів, що підлітають з-під коліс. Вони не тільки захищають компоненти двигуна, але й зберігають кузов у ​​хорошому стані, запобігаючи корозії та зносу.

Бризковики на колісних арках і пильовики на моторному відсіку захищають від попадання вологи та бруду на двигун, підтримуючи його чистоту та запобігаючи передчасному зносу ременя та роликів генератора, кондиціонера та підсилювача керма. Деякі елементи захисту двигуна також оснащені теплоізоляційними шарами, що перешкоджають перегріву агрегатів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.