Вівторок, 21 Травня, 2024

Чому потрібна система керування паркуванням?

У зв’язку з тим, що автомобіль давно перестав бути розкішшю, а в сучасному світі став швидше способом бути мобільним і економити власний час, актуальним стало питання паркування. Жителі Харкова зможуть на смартел замовити все необхідне, щоб автоматизувати систему управління паркуванням.

Переваги вибору системи керування паркуванням

Це кілька ключових причин, чому потрібно всерйоз замислитись про такий варіант.

  1. Це економічно вигідна пропозиція. Більше не потрібно платити щомісяця операторам. Хоча для організації ефективного автоматичного паркування потрібні вкладення, але таке рішення дуже швидко окупить себе.
  2. Ще одна важлива причина – це максимально комфортні умови. Такий варіант сподобається клієнту більше. Якщо порівнювати два варіанти: автоматичне паркування біля ТЦ, або сусіднє, від якого потрібно буде йти пішки, тоді цілком очевидно, що ж вибере клієнт.
  3. Не варто виключати людський фактор. Наприкінці робочого дня або з якихось особистих причин уважність оператора може знизитися. Автоматичне обладнання для паркінгу забезпечує регулярно точну роботу.
  4. Це безпечне рішення, адже оберігає автомобіль від угону. Кожен в’їзд чи виїзд клієнта фіксується.
  5. Автоматичне паркування дозволяє більш ефективно та раціонально використовувати місце. Система фіксує час та проставляє за допомогою власника тарифи, що дійсно зручно та вигідно.

Тарифи на автоматичний паркінг

Неправильне судження, що автоматичний паркінг має працювати лише за одним тарифом. Ціну можна встановити різну залежно від таких факторів:

  • часу доби;
  • кількісті паркувань;
  • індивідуально. Наприклад, для кожної зони власник може встановити свою ціну.

Часто відвідувачам із дебетовими картами, наприклад, власники пропонують знижки. Це також позитивно впливає на відвідуваність, підвищує інтерес клієнтів.

Де замовити автоматичне паркування

Мешканці Харкова зможуть замовити систему в інтернет-магазині «Смартел». Переваг у цього вибору справді багато. Якщо питання все-таки залишаться, завжди можна звернутися за допомогою до консультантів.

Додатковим плюсом стане здійснення автоматизації паркування компанією у будь-який куточок України. Клієнтам також варто звернути увагу на відвантаження обладнання для паркування, адже таку послугу також пропонує «Смартел».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.