Субота, 18 Травня, 2024

Знак, з рекомендованою швидкістю для водія, стоятиме біля кожного світлофора у Харкові

Динамічні дорожні знаки на дорогах Харкова скоро буде встановлено поряд із кожним світлофором. Такі дорожні знаки призначені для того, щоби знизити кількість ДТП на дорогах Харківщини.

Знаки з рекомендованою швидкістю допомагають керувати потоком транспортних засобів на дорогах, через що знизиться кількість аварій. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Навіщо такі знаки потрібні на дорогах?

Дорожній знак рекомендуватиме водіям швидкість руху, з якою необхідно пересуватися на даному відрізку колії. Буде вказана швидкість, дотримуючись яку, водій досягне наступного світлофора в той час, коли горітиме зелене світло. Дорожні знаки допомагатимуть автомобілістам ловити “зелену хвилю”.

За допомогою встановлення таких знаків на дорогах Харкова водії транспортних засобів навчаться вибирати правильну швидкість руху. Рекомендований швидкісний режим допоможе не лише водіям, передбачається, що такі знаки можуть зменшити кількість аварій. Таким чином відбуватиметься впорядкування руху на дорогах. Особливо це важливо враховувати на ділянках з великою щільністю руху та під час руху авто у годину пік.

Особливості динамічних дорожніх знаків

Динамічний знак пов’язаний з контролером світлофора, він отримує дані про те, якою має бути оптимальна швидкість потоку в даний момент часу. Потоком машин можна керувати і це можна зробити, використовуючи сукупно світлофори та динамічні знаки.

Моніторинг та управління дорожнім рухом

Аварії на дорогах Харкова трапляються через те, що автомобілісти грубо порушують ПДР. У Диспетчерському центрі моніторингу дорожнього руху розповіли, що сьогодні активно стежать за ситуацією на дорогах нашого міста, використовуючи відеокамери, які встановлені практично на всіх ключових перехрестях та ділянках із підвищеною аварійністю дорожнього руху.

На сьогоднішній день основні дороги Харкова оснащені новими камерами фіксації правопорушень на дорогах. У найближчих планах – встановлення 29 світлофорів, реконструкція 130 світлофорів у місті.

Незабаром на дорогах Харкова з’являться нові засоби пасивної безпеки. Спеціальними роздільниками буде обладнано магістралі з великим потоком машин, як це вже зроблено на проспекті Гагаріна.

Всі ці заходи покликані регулювати потік машин на дорогах міста. Потік машин буде керованим, а отже – максимально безпечним.

Сподіватимемося, що дана ініціатива допоможе зробити наше місто безпечнішим як для автомобілістів, так і для пішоходів. У Харкові помітно покращала якість дорожнього покриття як на головних дорогах, так і на другорядних. Нове асфальтове покриття з’явилося у дворах багатьох житлових масивів, що не може не тішити більшість харків’ян.

З наступного року у Харкові також почнуть впроваджувати інтелектуальну систему управління рухом на дорогах, що також є великим кроком у напрямку безпеки руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.