Субота, 18 Травня, 2024

У Пісочині відкривають басейн після реконструкції

У Пісочині ще у вересні розпочалися роботи з реконструкції у фізкультурно-оздоровчому комплексі. Будують басейн, який матиме дві зони: дорослий басейн та дитячий. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Селищний голова Олег Чорнобай розповів: “Фундамент уже підготовлений. Замовили металоконструкції, щоб розпочати монтаж каркасу басейнів. Усі роботи проводяться за планом, затримок немає. Жителі Пісочина з нетерпінням чекають, коли відкриється басейн”.

Раніше в громаді не було басейнів, але після проведення соціологічних опитувань з’ясувалося, що в Пісочині дуже потрібний басейн. Тому проект будівництва басейну був направлений владою селища для розгляду в Президентську Програму. Це програма, про яку вже відомо багатьом українцям, називається “Велике будівництво”.

У басейні стоятиме інноваційна система очищення води, працюватиме підігрів. Планується, що тут також проводитимуться різноманітні спортивні змагання. Басейн будується з урахуванням умов інклюзії, з ліфтами та пандусами. На другому поверсі буде розташована спеціальна зала для занять хореографією. Корпус будівлі басейну буде виконаний із міцного скла.

У Пісочині серйозно та відповідально ставляться до благоустрою. Тут постійно проводяться ремонтні роботи, будуються нові будівлі та дороги. Пісочин активно розвивається та росте. Мешканці вдячні владі області та своєму голові за те, що селище помітно покращило свій зовнішній вигляд та інфраструктуру.

Сьогодні у Пісочині немає проблем із транспортом, будуються торгово-розважальні та оздоровчі комплекси. Місцеві жителі дуже задоволені діяльністю та активністю влади. Будівництво басейну – це ще один крок до покращення умов життя, а також турбота про здоров’я дорослих та дітей, які проживають у Пісочині.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.