Четвер, 23 Травня, 2024

У парку Харкова проведуть косплей фестиваль

Харків з нетерпінням чекає на одну з найяскравіших зимових подій — проведення фестивалю косплею. Захід проходитиме у парку імені Горького 30.01.2022. Більше на сайті kharkov-future.com.ua.

Підготовка до свята проводиться на повний хід. До фестивалю готуються учасники та сторона, яка приймає гостів, та бере на себе відповідальність за всі організаційні моменти. Організатори вперше проводять фестиваль такого масштабу. У парку у центрі Харкова ще не проводились подібні заходи.

Програма

Що чекає на учасників та гостей свята?

Фестиваль Risu Fest – це море позитиву та неймовірних емоцій. В плані:

  • великий показ картин аніме;
  • проведення тематичних майстер-класів;
  • ігри та змагання;
  • конкурси на найкращі костюми.

Щоб прийняти участь у конкурсах, потрібно залишити запит до 28.01.2022.

Попередня заявка також знадобиться, щоб брати участь у конкурсі картин.

Починається неймовірний фестиваль косплею у Харкові о 16:00. Реєстрація о 13:00. Завітати на фестиваль може кожен охочий. Чекають на всіх, хто хоче показати себе, власні таланти та вміння, а також просто весело та із задоволенням провести час.

Що таке косплей?

Трохи корисної інформації, яка допоможе зорієнтуватися людям, які вперше чують про подібний фестиваль та хочуть дізнатися більше.

Косплей – це яскраві костюмовані ігри, які допомагають людині перетворитися на образ улюбленого персонажа. Для косплею використовуються костюми, перуки, макіяж та аксесуари, які допомагають передати характер, настрій, пластику улюбленого героя.

Як персонажів для перетворення часто вибирають героїв комп’ютерної гри, героїв кінофільмів, коміксів та японських аніме. Використовуючи костюми та акторську майстерність, людина може перетворитися до невпізнавання.

Подібні свята переодягань дуже популярні у всьому світі, їх можна порівняти з карнавальними ходами, які прийнято влаштовувати у Бразилії.

Не тільки костюм дозволяє досягти максимальної схожості з героєм, також використовується міміка, жести, певні слова та фрази. Атрибути свята можна виготовити самостійно або придбати у спеціалізованих магазинах.

Щоб максимально створити схожий образ, можна виконувати деякі сюжети з гри або фільму, які будуть впізнаваними. Наскільки буде складним персонаж та його оздоблення, кожен вирішує самостійно, але буває, що непримітні костюми стають головною особливістю фестивалю, оскільки не схожі на інші та видають майстерність учасника. Для створення образу необхідно сконцентруватися на історичних характеристиках та настрої героя. Тематичний одяг грає велику роль, але не є визначальним фактором у конкурсах, оскільки оцінюється також артистичність та природність героїв.

На фестивалі в парку Харкова, напевно, можна буде побачити велику кількість людей у ​​тематичному одязі, які схожі на відомих персонажів.

Образи для косплея, можуть бути взяті з реальних джерел або вигадані, що дає великий простір для фантазії і втілення різних мрій.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.