Субота, 18 Травня, 2024

Канатна дорога у парку Горького знову працює

Канатну дорогу знову запущено в експлуатацію. Після того, як було проведено плановий профілактичний ремонт канатної дороги, харків’яни та гості міста можуть знову користуватися послугами підвісної дороги. Більше на kharkov-future.com.ua.

Канатна дорога в парку Горького – один із найпопулярніших і найстаріших атракціонів. Дорогу збудували ще 1971 року і з того часу вона користується незмінним попитом. Підвісна дорога використовується як транспортний засіб, який швидко і з комфортом переміщає пасажирів із самого центру Харкова на Павлове Полі.

Неодноразово проводилася модернізація канатної дороги, змінювалися кабіни та механізми, що відповідають за безпеку руху. У 2012 році дорогу відремонтували повністю, це був капітальний ремонт із заміною всіх рухомих механізмів.

Одна кабіна призначена для двох людей, її вантажопідйомність 160 кілограмів. Якщо дозволяє вага, в одній кабінці можуть подорожувати одразу три особи. Тривалість поїздки – вісімнадцять хвилин в одному напрямку.

Час роботи канатної дороги в будній день: 11:00 – 20:00, у суботу та неділю атракціон працює 10:00 – 21:00. Квиток коштує 30 гривень з особи, ціна вказана за один напрямок.

Чим запам’ятається атракціон?

Тим, хто ще не користувався підвісною дорогою, обов’язково потрібно прийти сюди по приємні враження. Навіть у 90-х роках, коли парк був не таким доглянутим, як сьогодні, з висоти пташиного польоту тут було на що подивитися. Зараз таку подорож можна назвати романтичною прогулянкою. Поїздки в кабінках на висоті подобаються дітям та закоханим парам.

З висоти відкривається чудова панорама. Можна побачити паркові атракціони, центр міста, Павлове Поле, Лісопарк та Шатилівку. Правила користування атракціоном не дозволяють розгойдувати кабінки, відчиняти двері під час руху. Це безпечна та красива поїздка над містом, яка запам’ятається надовго.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.