Вівторок, 21 Травня, 2024

Інженери підприємства «Дороги Харківщини» розпочали обстеження доріг

Зараз у нашому місті розпочалися роботи, які передбачають проведення ретельних обстежень дорожнього покриття місцевого призначення.

Робочі підприємства “Дороги Харківщини” займаються тим, що проводять обстеження близько 100 доріг, де проводиться капітальний та поточний ремонт. Ця процедура допоможе виявити дефекти. Інженери підприємства, які працюють у технічному відділі, вивчають дороги, які вже було відремонтовано у попередньому сезоні за програмою “Великого будівництва”, пише kharkov-future.com.ua.

Наразі погода дає можливість вивчити стан доріг, тому дані роботи вже почали активно проводитись. Ці процедури є обов’язковими, оскільки з підрядником укладено договір, де прописані всі умови співпраці, у тому числі гарантійні терміни експлуатації. Відповідно до зобов’язань, нове покриття з асфальтобетону служить п’ять років.

У Харкові постійно проводять ремонтні роботи на дорогах. Минулого сезону було оновлено покриття на кільцевій дорозі міста. У планах у 2022 році провести реконструкцію та побудувати нові дороги по місту та області.

Якість дорожнього покриття грає величезну роль у питанні благоустрою міста. Хороші, рівні автомобільні дороги та тротуари, дають можливість безперешкодно пересуватися водіям транспортних засобів та пішоходам. Якісне дорожнє покриття — це запорука безаварійного керування, оскільки автомобілісти часто порушують правила і потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди тому, що змушені виїжджати на зустрічну смугу через наявність ям на дорозі. Дорожні ями та вибоїни – одна з найчастіших причин пробитих коліс та деформації підвіски автомобіля.

Якщо дорожнє покриття матиме високу якість, зручність керування значно підвищиться.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.