Субота, 18 Травня, 2024

Який iPhone вибрати у 2022 році

Оскільки смартфони від Apple мають велику популярність, питання, який вибрати айфон, завжди буде актуальним. Популярність бренду обумовлена ​​тим, що айфони – це насамперед якісні смартфони. Вони мають впізнаваний дизайн, потужне залізо і хороший софт. Розглянемо особливості популярних сьогодні лінійок.

iPhone 13

У 2021 році вийшли нові моделі, але і айфони інших років випуску поки що не поступаються їм як і продуктивності.

Почнемо із останнього смартфона. Дизайн оновили не сильно, проте прокачали апаратну частину. Допрацьовані камери здатні робити чудові знімки при поганому освітленні. Екран став яскравішим, підтримує частоту оновлення до 120 Гц і має вужчі рамки, ніж у попередників. Телефон працює на потужний процесор A15 Bionic, є модифікація з пам’яттю на 1 ТБ. Збільшена ємність батареї, що разом з енергоефективністю нового чіпа дає гарну автономність.

Що краще вибрати – iPhone 13 або 13 Pro – залежить від потреб користувача. Різниця між моделями невелика. Основна відмінність – габарити, а також збільшена пам’ять. Інші фішки не сильно помітні пересічному користувачеві.

Придбати Про-версію варто за рахунок покращених можливостей камери – зйомка у RAW, 4K-форматі, оптичний зум. В іншому можна обмежитись базовою версією.

iPhone SE 2020

Тепер перейдемо до більш простої моделі. SE виконано з урахуванням iPhone 8 і повторює їх у плані зовнішнього вигляду. Від вісімки його відрізняє начинка:

  • потужний чіп A13;
  • новий алгоритм обробки фото;
  • розширена оперативна пам’ять
  • підтримка eSIM.

Модель SE сподобається тим, хто не женеться за сучасними тенденціями, а хоче отримати компактний і надійний смартфон.

iPhone XR

Представлений у 2018 році та залишається затребуваним до цього дня. Головна причина в тому, що на сьогодні це одна з найдешевших моделей у лінійці. За відносно невелику ціну ви отримуєте відомий дизайн, гарний IPS-екран, а також потужний процесор A12.

iPhone 12 Pro Max

Незважаючи на вихід айфона 13, попередня версія все ще перебуває на прилавках. За дизайном від нового флагмана його відрізняє блок камер. В іншому різниця ледь помітна. Мінусом буде гірша автономність.

Флагман 12-ї серії не поступається новим, має актуальні функції та гарну начинку на базі процесора A14. За рахунок тривалої підтримки від бренду модель ще довго не втратить актуальності. Якщо ви хочете топовий смартфон, але не плануєте переплачувати, такий варіант відмінно підійде.

iPhone 13 mini та iPhone 12 mini

Непогана альтернатива вже старому iPhone SE. Якщо вам у пріоритеті висока автономність і компактні розміри – можна їх приглянути. Обидва смартфони мають яскраві дисплеї та функціональні камери.

Один від одного вони майже не відрізняються. Переплативши за айфон 13, ви отримаєте збільшений акумулятор, оптичну стабілізацію та нові фотоефекти.

Відмінною рисою айфона 13 стали перероблені кольори корпусу:

  • новий рожевий колір;
  • синій;
  • “темна ніч”;
  • “сяюча зірка”.

Вони прийшли на зміну стандартним чорному та білому.

Кожна модель має сильні сторони. Виділити серед них конкретну складно. Потрібна автономність і більше можливості фотографування – варто звернутися до айфону 13 Про. Якщо у пріоритеті компактність – підійдуть SE або mini-версії 12-го та 13-го айфонів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.